پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5787 تاریخ : 1391/04/22-00:00:00
,1,
رشد 30 درصدی کاربران چهار خدمت الکترونیکی بانک اقتصادنوین

رشد 30 درصدی کاربران چهار خدمت الکترونیکی بانک اقتصادنوین

در آستانه آغاز دوازدهمین سال فعالیت بانک اقتصادنوین به عنوان نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران، تعداد کاربران چهار خدمت الکترونیکی این بانک در پایان اردیبهشت‌ماه امسال

به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی  بانک اقتصادنوین، در پایان اردیبهشت‌ماه امسال کاربران خدمات تلفن بانک، اینترنت بانک، پیام کوتاه بانکی و موبایل بانک اقتصادنوین از مرز یک میلیون و 900 هزار کاربر گذشت که نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 630 هزار کاربر به آن اضافه شده است.
بانک اقتصادنوین به منظور افزایش ضریب رضایت‌مندی مشتریان در کنار توسعه کمی و کیفی خدمات، توسعه خدمات الکترونیکی را نیز در دستور کار داشته که راه‌اندازی مرکز بانکداری مجازی از آن جمله است. با راه‌انداری این مرکز زمینه را برای ارایه خدمات متنوع‌تر الکترونیکی را فراهم خواهد شد که جزییات این خدمت به زودی اعلام خواهد شد.
علاوه بر این، بانک اقتصادنوین موفق شده در حوزه امنیت خدمات الکترونیکی نیز به موفقیت‌های چشمگیری دست یابد، به عنوان مثال چندی پیش در خدمت اینترنت بانک اقتصادنوین کیبورد مجازی ایجاد شد، که این کیبورد ضریب امنیت تراکنش‌های این خدمت را در حد استانداردهای بین‌‌المللی قرار داده است ضمن اینکه در نسخه جدید اینترنت بانک اقتصادنوین چهار حالت رمز عبور طراحی شده است. همچنین در راستای ایجاد امنیت بیشتر، در خدمت اینترنت بانک اقتصادنوین ثبت رمز دوم برای انتقال وجه الزامی است.
عملکرد فوق‌العاده اینترنت بانک اقتصادنوین موجب شد که هیات داوری پنجمین کنفرانس بین‌المللی بانکداری الکترونیکی خدمت اینترنت بانک اقتصادنوین را به عنوان برترین خدمت بانکی در این بخش در کشور معرفی کند.
مشتریان اینترنت بانک اقتصادنوین برای آگاهی از جزییات خدمات قابل ارایه این خدمت و چگونگی استفاده از این خدمات می‌توانند به سایت اینترنتی این بانک به آدرس www.enbank.ir مراجعه کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 198
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران