پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5786 تاریخ : 1391/04/22-00:00:00
,2,
خرید تضمینی گندم،فرصتی برای ورود به بازارهای جدید

بانک سپه؛

خرید تضمینی گندم،فرصتی برای ورود به بازارهای جدید

سخنگوی طرح خرید تضمینی گندم و برنج در بانک سپه با بیان اینکه تاکنون بیش از یک میلیون و 700 هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شده ،گفت: با واریز بیش از 7 هزار میلیارد ریال ب

 به گزارش  بانک و صنعت به نقل از  اداره روابط عمومی بانک سپه،محسن دارایی افزود : بیشترین مجموع گندم خریداری شده مربوط به استان خوزستان و کمترین میزان به استان البرز است.

وی اظهار داشت: در سال جاری نیز همچون سال گذشته تمامی شعب بانک سپه آماده خدمات رسانی به کشاورزان است و عملیات اجرایی این طرح با تمامی توان و استفاده از همه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری و نیروی انسانی متعهد و مجرب در واحدهای صف و ستادی این بانک ادامه دارد.

دارایی افزود: وجوه مربوط به خرید محصول گندم به مجرد تامین منابع لازم در کمتر از یک ساعت به حساب کشاورزان به صورت آنلاین واریز خواهد شد.

* پرداخت 140 میلیارد ریال از مطالبات چایکاران


سخنگو و مدیر طرح خرید تضمینی گندم، برنج و چای کشور در بانک سپه گفت: امسال نیز بانک سپه همچون سال گذشته ضمن انعقاد تفاهم نامه ای با سازمان چای کشور عهده دار خرید تضمینی چای شده است.

دارایی افزود: سال گذشته این بانک با صدور حدود 40 هزار کارت (بدون کارمزد) برای کشاورزان چایکار اقدام به افتتاح حساب برای آنها کرده و وجوه حاصل از خریدها به محض تامین منابع لازم در کمترین زمان ممکن به حساب این عزیزان واریز شده است.

بر اساس اعلام سازمان چای کشور در خرید بهاره امسال حدود 46 هزار تن برگ سبز چای از چایکاران استان های مازندران و گیلان به ارزش حدود 248 میلیارد ریال خریداری و تاکنون 140 میلیارد ریال آن به حساب کشاورزان واریز شده استارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 202
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران