پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5785 تاریخ : 1391/04/22-00:00:00
,2,
اقساط خود را در بانک ملی ایران غیرحضوری پرداخت کنید

اقساط خود را در بانک ملی ایران غیرحضوری پرداخت کنید

مشتریان بانک ملی ایران با دریافت شماره کارت مجازی مرتبط با تسهیلات می توانند اقساط خود را به صورت غیرحضوری پرداخت کنند.

 به گزارش  بانک و صنعت به نقل از  اداره روابط عمومی بانک ملی ایران،مشتریانی که ضمن استفاده از تسهیلات بانک ملی ایران، اقساط آن را در سیستم غیرمتمرکز شعب پرداخت می کنند، می توانند با مراجعه به سایت این بانک  و با ورود کد ملی، کد شعبه و شماره تسهیلات خود، شماره کارت مجازی مرتبط با تسهیلات خود را دریافت کنند.
مشتریان می توانند پس از دریافت شماره کارت مرتبط با اقساط خود، جهت پرداخت اقساط از روش های غیر حضوری انتقال وجه شتابی از جمله انتقال وجه اینترنتی و انتقال وجه از طریق خودپرداز اقدام نمایند.
بانک ملی ایران برای تسهیل در امور بانکی مشتریان در حال حاضر برای بیش از 95 درصد از دریافت کنندگان تسهیلات غیرمتمرکز، امکان دریافت شماره کارت مجازی را فراهم کرده است.
 در عین حال راه اندازی امکان فوق از طریق سیستم های همراه بانک،‌سبا و تلفن بانک نیز در دست بررسی است. گفتنی است گسترش خدمات غیرحضوری، از مهمترین فعالیت هایی است که بانک ملی ایران در راستای تحقق دولت الکترونیک و کاهش هزینه های مشتریان در دستور کار خود قرار داده استارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 208
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران