پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5784 تاریخ : 1391/04/21-00:00:00
,2,
بانک توسعه صادرات ایران، ایزو 10004 گرفت

بانک توسعه صادرات ایران، ایزو 10004 گرفت

خبرگزاری تحلیلی ، تخصصی بانک و صنعت این موفقیت را به مدیریت و کارکنان سخت کوش بانک توسعه صادرات ایران تبریک می گوید.

بانک توسعه صادرات ایران، موفق به دریافت استاندارد ایزو 10004 در زمینه رضایت مندی مشتریان به تشخیص موسسه ACS بریتانیا شد.

 به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، این گواهینامه بین المللی که تحت نظر اتحادیه اروپاست، به سازمان‌هایی که با روش سیستماتیک به ارزیابی رضایت مشتریان پرداخته و فرآیند رسیدگی به شکایات مشتریان را مدیریت می کنند تعلق می گیرد.

بر اساس این گزارش، اداره روابط عمومی و بین‌الملل این بانک در سالهای گذشته به اندازه گیری رضایت مشتری به روش های سازمان‌های مشتری‌مدار و پیشروی اروپایی نظیر  ACSI و ESCI   پرداخته است . مصاحبه و  پرسشنامه از مهم ترین روشهای جمع آوری داده های مورد نیاز برای سنجش رضایت مشتریان  به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات بوده و از روش گروه‌های کانونی (Focus Group) هم برای گردآوری اطلاعات برای ارزیابی دلایل نارضایتی مشتریان بانک توسعه صادرات استفاده شده است. خروجی گزارش رضایت مشتریان به طور مستمر در  بهبود آیین نامه و فرآیندهای کاری بانک توسعه صادرات استفاده شده است.

استاندارد رضایت مندی مشتری ISO10004 ویرایش سال ۲۰۱۰ جدیدترین استاندارد در حوزه مشتری مداری  است.

این گواهی استاندارد در دومین دوره اجلاس سران و مدیران عالی رتبه صنعت و اقتصاد کشور با عنوان بزرگترین طرح ملی سپاس با حضور  آقای بهروز علیشیری، معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی به بانک توسعه صادرات ایران اعطا شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 161
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران