پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5761 تاریخ : 1391/04/20-00:00:00
,2,
حضور پر رنگ بانک سپه در نمایشگاه گردشگری خاورمیانه

حضور پر رنگ بانک سپه در نمایشگاه گردشگری خاورمیانه

هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری خاورمیانه با حضوربانک سپه از تاریخ 14 لغایت 17 تیرماه در محل نمایشگاههای بین المللی استان فارس برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی بانک سپه مدیریت استان فارس: در این نمایشگاه که به منظور معرفی توانمندی های صنعت گردشگری کشور با حضور مسئولین کشوری و استانی برگزار شد بخشهای مختلفی نظیر دفاتر خدمات مسافرتی، مراکزاقامتی، ایرلاینها، نشریات تخصصی گردشگری وبخش های مختلف صنایع دستی و نمایندگانی از کشورهای خارجی مختلفی نظیر مالزی، ترکیه، تایلند، کنیا، هلند، امارات، سنگاپور، اندونزی و عمان حضور داشته و در آن متخصصان صنعت گردشگری این کشورها شرکت کردند.
بانک سپه نیز به عنوان حامی طرح سفر کارت ملی و صنعت گردشگری با حضور در این نمایشگاه به معرفی خدمات و دستاوردهای خود خصوصاً در حوزه بانکداری الکترونیک پرداخت.ارائه آخرین نسخه نرم افزار همراه بانک و آموزش کاربردی به مشتریان، آموزش انجام عملیات بانکی در اینترنت بانک واستفاده از رمزهای ارائه شده توسط شعب و چگونگی استفاده از مزایای سفر کارت از جمله خدمات قابل ارائه درغرفه بانک سپه بود.
اهدای کتابچه راهنمای گردشگری و ایرانگردی بانک سپه به کلیه بازدیدکنندگان و همچنین توزیع کارت پستال موزه سکه به همراه معرفی و نمایش ماژول های سکه از دیگر بخشهای قابل توجه در غرفه بانک سپه بود که استقبال خوب بازدیدکنندگان را به همراه داشت.
برگزاری مراسم قرعه کشی و اهدای 70 عدد کارت هدیه به بیش از 4 هزار نفر شرکت کننده در مسابقه خدمات الکترونیک بانک سپه که به منظور آشنایی عموم مردم با خدمات الکترونیک بانک سپه طراحی شده بود از جمله ابتکارات بانک سپه بود که مورد توجه مسئولین نمایشگاه نیز قرار گرفت. 
بیاتی مدیر شعب منطقه نیز به همراه محسنی معاون مالی اداری و جمعی از روسای شعب و مسئولین ستادی در این نمایشگاه حضور یافته و ضمن مذاکره با مسئولین ستاد سفر کارت کشوری و استانی به رایزنی در این زمینه پرداختند.
مدیر شعب منطقه فارس بانک سپه هدف از حضور در نمایشگاه را معرفی خدمات بانک و خصوصاً دستاوردهای بانکداری الکترونیک ذکر کرد و با توجه به استقبال صورت گرفته، نمایشگاه را فرصتی بی نظیر برای معرفی بانک قلمداد نمود.
محسنی معاون مالی اداری نیز نیز ضمن تقدیر از فعالیتهای صورت گرفته بر حضور همکاران و بازدید از غرفه بانک تاکید نمود. احمدی رییس شعبه ملاصدرا از نحوه ارائه خدمات در غرفه بانک اظهار رضایت کرد و میزان بازدید کنندگان از غرفه را کم نظیر دانست. صدری فر نیز ضمن ارزیابی عملکرد موفق حضور بانک سپه خواستار حضور بیشتر در چنین نمایشگاه هایی شد. صحرائی نژاد رییس شعبه مرکزی شیراز نیز اظهار امیدواری کرد با همفکری و حمایت هرچه بیشتر در سایر نمایشگاهها حضور قوی تر داشته باشیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 195
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران