پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5759 تاریخ : 1391/04/20-00:00:00
,2,
رشد 67 درصدی تراکنش درسامانه دامون بانک صادرات ایران

رشد 67 درصدی تراکنش درسامانه دامون بانک صادرات ایران

مجموع تعداد تراکنش‌های صورت پذیرفته از طریق سامانه دامون بانک صادرات ایران در پایان خرداد ماه نسبت مقطع زمانی مشابه 67 درصد رشد را نشان می‌دهد.

به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک به منظور ارایه خدمات نوین بانکداری الکترونیک و توسعه و رونق تجارت الکترونیک، سامانه « درگاه اینترنتی مرکز واریز نقدی (دامون) » را از سال 88 بر روی وب سایت  www.bsi.ir ایجاد نموده است. این سامانه امکان پرداخت هزینه‌های کالا و خدمات دربستر اینترنت برای مشتریان فراهم گردیده است.
 آمارهای عملکردی این سامانه نشان دهنده رشد 67 درصدی از نظر تعداد پذیرندگان و میزان تراکنش‌های درخرداد ماه نسبت به ماه مشابه در به پایان سال 90 می‌باشد.
گفتنی است درگاه‌های پرداخت الکترونیک، (دامون) پذیرندگان را قادر می‌سازد تا به صورت online نسبت به فروش کالا و خدمات اقدام نمایند. این خدمت در راستای رونق بخشیدن به مبادلات الکترونیکی، کاهش سفرهای درون شهری، کاهش هزینه و افزایش رفاه مشتریان در نظر گرفته شده و همانند پلی بین،  پذیرندگان مشتریان و شبکه بانکی که تراکنش‌های مالی را پردازش و اطلاعات پرداخت اینترنتی را مبادله می‌نماید.
شایان ذکراست بانک صادرات ایران به عنوان بزرگترین بانک خصوصی در کشور، ایجاد و توسعه بسترهای الکترونیکی را از سال 79 دردستور کار قرارداده ، و توانسته‌است، بیش از 47 میلیون حساب الکترونیکی سپهری را برای مشتریان افتتاح، 3775 دستگاه خودپرداز را اقصی نقاط کشور نصب و 388 هزار دستگاه پایانه فروش را در مراکز فروش راه اندازی نماید  و نقش بسزایی در توسعه و پیشرفت‌های کشور در بخش فن آوری اطلاعات و تحقق اهداف بانکداری الکترونیک داشته باشد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 158
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران