پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5748 تاریخ : 1391/04/19-00:00:00
,17,
کارآفرینان تسهیلات 20 و 50 میلیون تومانی دریافت می کنند

معاون وزیر کار:

کارآفرینان تسهیلات 20 و 50 میلیون تومانی دریافت می کنند

معاون فرهنگی اجتماعی وزیر تعاون ،کار و رفاه از برگزاری جشنواره ملی کارآفرینی در مرداد ماه خبر داد و گفت: تسهیلات 20 و 50 میلیون تومانی برای کارآفرینان برتر استانی و ملی در نظر گر

کاوه اشتهاردی با اشاره به برگزاری جشنواره کارآفرینی، اظهار داشت: تاکنون 6 دوره این جشنواره برگزار شده که با عنوان جشنواره «امتنان از کارآفرینان برتر» شناخته می شود.
وی ادامه داد: هدف گذاری های این جشنواره توسعه و گسترش فرهنگ کارآفرینی، بهبود نگرش جامعه نسبت به کار و تلاش و رسیدن به جایگاه چشم انداز کشور و قانون برنامه پنجم توسعه است.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در هفتمین جشنواره امتنان امسال نزدیک به 25 هزار و 762 نفر کارآفرین در فراخوان شرکت کردند که این رقم رشد 78 درصدی نسبت به دوره گذشته دارد.
معاون وزیر تعاون کار و رفاه تأکید کرد: این کارآفرینان در بخش های صنعت، خدمات، کشاورزی و مشاغل خانگی شناسایی و عملکرد آنها در کمیته داوران بررسی و ارزیابی می شود.
اشتهاردی با اشاره به اینکه جشنواره های استانی در حال برگزاری است، تصریح کرد: پس از پایان مرحله استانی نفرات برگزیده مجدداً توسط داوران ارزیابی شده و به مرحله ملی راه می یابند.
به گفته وی، در هر استان 9 نفر به عنوان نفرات برگزیده انتخاب می شوند و براساس آمار اغلب کارآفرینان در رده سنی کمتر از 35 سال هستند.
معاون وزیر خاطرنشان کرد: برای کارآفرینان مرحله استانی 20 میلیون تومان و در سطح ملی 50 میلیون تومان تسهیلات از سوی صندوق مهر امام رضا در نظر گرفته شده که البته در صدد افزایش این تسهیلات هستیم. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 243
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران