پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5744 تاریخ : 1391/04/19-00:00:00
,16,
پایتخت  نشین ها در مصرف آب صرفه جویی کنند!!

وزارت نیرو نگران است،

پایتخت نشین ها در مصرف آب صرفه جویی کنند!!

مصرف آب ساکنان پایتخت در روزهای اوج گرما به حدی بالا رفته که مسئولان وزارت نیرو را از بابت تامین نیاز روزافزون آب نگران کرده است.

 


به گزارش بانک و صنعت، به دنبال  رشد شدید مصرف آب در پایتخت، شرکت آب و فاضلاب استان تهران با صدور اطلاعیه ای نسبت به افزایش مصرف آب در تهران بزرگ هشدار داد.
در این اطلاعیه آمده است با توجه به بالا رفتن دمای هوا طی روزهای گذشته، مصرف آب شرب در میان مشترکان تهرانی به شدت افزایش یافته است؛ به گونه ای که تأمین آب در برخی مناطق تهران با مشکل افت فشار آب مواجه شده است.
در بخش دیگری از این اطلاعیه، شرکت آب و فاضلاب استان تهران با توجه به وضعیت پیش آمده از شهروندان تهرانی تقاضا کرده است با رعایت الگوی مصرف آب و خودداری از مصارف غیرضروری، این شرکت را در مقابله با دغدغه کم آبی و تأمین آب مشترکان تهران بزرگ یاری رسانند.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 206
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران