پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5740 تاریخ : 1391/04/19-00:00:00
,2,
بانک باید با استعدادیابی  زمینه ساز پیشرفت کارکنان شود

مدیر عامل بانک ملی:

بانک باید با استعدادیابی زمینه ساز پیشرفت کارکنان شود

مدیر عامل بانک ملی در جلسه مدیران و کارشناسان بخش ارزی و بین الملل با اشاره به اهمیت بهره وری در موفقیت سازمان گفت: با ارتقای بهره وری بدون افزایش هزینه، سودآوری موسسه افزایش می یابد.

به گزارش بانک و صنعت، فرشاد حیدری افزود: منافع کارکنان، بانک و جامعه باید در یک راستا قرار گرفته و با تلاش و برنامه ریزی زمینه خدمت رسانی بیشتر به تمامی بخش های اقتصادی فراهم شود.
 حیدری گفت: در بانک باید اقدامات ما هماهنگ با خواسته مردم و برای جلب رضایت آنها باشد و با خدمت صادقانه توام با رفتار مناسب، این ارتباط نزدیکتر می گردد زیرا بانک ملی ایران با داشتن اعتماد مردم به هیچ چیز دیگر نیازی ندارد.
 وی افزود: در به کارگیری و استفاده از نیروها باید نگرش کاری افراد مدنظر قرار گیرد زیرا با تغییر نگرش و تفکر می توان مسائل پیش رو را حل نمود. البته مطلوب ترین حالت نیز در مدیریت، همفکری و همراهی کارکنان با مدیران است که در این خصوص ارتباط موثر و هدفمند مدیران، به کسب نتیجه دلخواه منجر خواهد شد.
 مدیر عامل گفت: اعمال تحریم ها و عملیات جنگ روانی دشمن علیه کشور در حال حاضر، در حوزه اقتصاد کشور است لذا ما به عنوان یک نهاد اقتصادی مهم باید با اندیشه و تفکر صحیح شرایط کسب و کار کشور را بهبود و توطئه های دشمنان را خنثی نماییم.
 وی با تأکید بر لزوم تخصصی کردن بخشی از خدمات ارزی در تعدادی از شعب گفت: با ارائه خدمات تخصصی ارزی در شعب منتخب، می توان خدمات تخصصی ارزی را به بهترین و سریعترین روش به مشتریان ارائه داد.
 مدیر عامل در ادامه ضمن تأکید بر اهمیت آموزش کارکنان بیان داشت: ستاد باید مغز متفکر بانک باشد و همه کارکنان با آموزش صحیح در مشاغل مناسب قرار گیرند و شغل و شاغل با هم تناسب داشته باشد. آقای حیدری خاطرنشان کرد: تشخیص استفاده از فرصت ها بسیار ضروری است زیرا تشخیص بهنگام و صحیح فرصت ها و به کارگیری نیروی مناسب در جای خود، منجر به تبدیل نیروها به سرمایه ملی می شود و در ارتقای بهره وری بانک و کشور نیز موثر است.
وی افزود: فرصت کار در بانک باید به افرادی داده شود که انگیزه بیشتری برای کار دارند و کارکنان بانک باید با روحیه و خوش فکری خود، موتور محرک و مولد انگیزه در یکدیگر باشند .
به گفته وی بانک باید با استعدادیابی و ایجاد فرصت برای همه کارکنان، زمینه پیشرفت شغلی را برای آنها فراهم کند و کارکنان نیز باید به این مهم معتقد باشند که بهترین های بانک باید ارائه دهندگان خدمت به هم میهنان در جلوی باجه باشند.
 اعتقاد یابند که جلوی باجه بهترین جای شعبه و بانک است . 
در ابتدای این مراسم گزارشی توسط مدیر امور بین الملل در خصوص عملکرد بخش ارزی و بین الملل بانک ارائه شد و روسای ادارات کل امور بین الملل و عملیات ارزی نیز به تشریح نظرات و مسائل مورد نظر خود پرداختند.
 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 228
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران