پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5727 تاریخ : 1391/04/18-00:00:00
,5,
رایزنی رئیس اوپک با اعضاء برای تشکیل نشست فوق‌العاده

رایزنی رئیس اوپک با اعضاء برای تشکیل نشست فوق‌العاده

نماینده ایران در اوپک گفت: در پی کاهش قیمت جهانی نفت رئیس اوپک در حال رایزنی با کشورهای عضو است تا نشست فوق العاده هر چه زودتر برگزار شود.

 

 

سید محمدعلی خطیبی با اشاره به درخواست رسمی ایران برای تشکیل نشست فوق‌العاده اوپک به دلیل کاهش قیمت نفت گفت: هم اکنون ریاست اوپک درحال رایزنی با کشورهای عضو است تا این جلسه تشکیل شود.

نماینده ایران در اوپک ادامه داد: تاکنون هیچ نتیجه‌ای مبنی بر تشکیل این جلسه اعلام نشده است و رایزنی ها با وزرای نفت کشورهای عضو ادامه دارد.

وی تصریح کرد: برخی از کشورهای عضو موافق تشکیل این جلسه هستند اما برای آنکه نشست فوق العاده تشکیل شود باید همه اعضا حضور داشته باشند و به محض موافقت اعضا این جلسه تشکیل می شود.

گزارش خبرنگار فارس اضافه می کند:اوایل هفته گذشته وزیر نفت به دلیل کاهش قیمت نفت به زیر 100 دلار در هر بشکه درخواست رسمی را مبنی بر تشکیل یک نشست فوق العاده برای دبیرکل اوپک فرستاد.

برخی از کشورهای عضو مانند الجزایر و ونزوئلا موافق تشکیل این نشست فوق العاده هستند،به طوری که حتی الجزایر اعلام کرده است این نشست می تواند در این کشور برگزار شودارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 195
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران