پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5721 تاریخ : 1391/04/17-00:00:00
,2,
بانک صادرات ایران با قوه قضائیه تفاهم‌نامه امضا کرد

بانک صادرات ایران با قوه قضائیه تفاهم‌نامه امضا کرد

بانک صادرات ایران ضمن امضاء تفاهم نامه با قوه قضاییه با پرداخت مبلغ 525 میلیارد ریال تسهیلات مسکن به قضات موافقت کرد.

به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی  بانک صادرات ایران،  این تفاهم نامه پیرو مجوز بانک مرکزی درخصوص پرداخت تسهیلات مسکن به قضات به امضاء رسیده است و طی آن این بانک عاملیت پرداخت مبلغ 525 میلیارد ریال تسهیلات مسکن به قضاتی که از سوی قوه قضاییه معرفی می‌گردند را برعهده گرفته است .

پیشرو مدیر عامل این بانک درمراسم امضاء تفاهم نامه با ابراز خرسندی از اینکه عاملیت پرداخت تسهیلات به قشر قضات را عهده‌دار شده‌اند، گفت: براساس این تفاهم‌نامه این تسهیلات به قضات دارای 2 سال سابقه کار رسمی که از سوی قوه قضائیه به بانک معرفی می‌شوند اعطا خواهد شد.

وی افزود: براین اساس مبلغ 350 میلیون ریال برای خرید مسکن با ارائه سند 6 دانگ و مبلغ 450 میلیون ریال برای ساخت به تناسب با پیشرفت کار اعطا خواهد شد.

مدیر عامل تصریح کرد: این تسهیلات در قالب عقد مشارکت مدنی پرداخت می‌شود و مدت بازپرداخت تسهیلات حداکثر 15 سال می‌باشد.

وی تصریح کرد: نرخ سود تسهیلات اعطایی موضوع این تفاهم‌نامه مطابق مفاد سیاست‌های پولی، اعتباری نظام بانکی کشور در زمان انعقاد قرارداد است.
پیشرو اظهار داشت: حداکثر تسهیلات اعطایی قابل پرداخت برای احداث واحد مسکونی 80 درصد هزینه‌های ساخت تا سقف 450 میلیون ریال است و قضات برای استفاده از این تسهیلات باید حداقل 20 درصد از پیشرفت فیزیکی واحد ساختمانی را انجام داده باشند. همچنین برای پرداخت تسهیلات جهت خرید واحدهای مسکونی به قضاتی که قبلاً از وام مسکن استفاده نکرده‌اند ارائه سند ششدانگ و گواهی پایان کار ساختمانی در دفاتر اسناد رسمی الزامی است.

در پایان کهزادی  معاون اداری و مالی قوه قضائیه ضمن تشکر از مدیرعامل بانک صادرات ایران به خاطر همکاری مطلوب و سازنده‌ای  که با قوه قضائیه داشته‌اند، گفت: بانک صادرات ایران این مبلغ تسهیلات را به 1500 قاضی دارای شرایط که از سوی قوه قضائیه معرفی می‌شوند اعطا خواهد کردارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 158
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران