پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5712 تاریخ : 1391/04/17-00:00:00
,1,
تغییر استاندار به نفع دولت و مردم گیلان نیست

3تن از نمایندگان گیلان در مجلس،

تغییر استاندار به نفع دولت و مردم گیلان نیست

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس گفت: تغییر استاندار گیلان به نفع دولت و مردم این استان نیست.

 

به گزارش بانک و صنعت، محمود شکری  اظهار داشت: یکی از برنامه‌های خوب و نوآورانه استاندار گیلان را حضور در مناطق مختلف شهرستان‌ها دانست و اظهار کرد: استاندار گیلان امور را با زمان‌بندی انجام می‌دهد.

وی به شایعات مبنی بر تغییر استاندار در گیلان اشاره کرد و افزود: با توجه به فرصتی که تا پایان دولت باقی مانده است شناخت استاندار نسبت به وضعیت مختلف گیلان بیشتر شده و تغییر استاندار به نفع دولت و مردم این استان نیست.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس، پیگیری مصوبات هیئت دولت را از جمله اهداف سفرهای شهرستانی استاندار دانست و تصریح کرد: برخی از پروژه‌‌های سفر نخست هیئت دولت هنوز در ماسال باقی مانده است در حالی که در سفر چهارم رئیس جمهور به گیلان باید مصوبات سفرهای قبلی به اتمام برسد.

وی همکاری، همدلی و تعامل مدیران و نمایندگان مجلس با استاندار گیلان را ضروری دانست و خاطر‌نشان کرد: این تعامل موجب پیشرفت و توسعه گیلان می‌شود.

ندیمی نماینده مردم لاهیجان , کوچکی نزاد نماینده مردم رشت در مجلس  نیز در اظهار نظر مشابه ای تغییر استاندار گیلان را به صلاح مردم استان ندانستند.

 



ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 171
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران