پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5689 تاریخ : 1391/04/12-00:00:00
,2,
ارسال تراکنش های حساب مشتریان بانک ملی ایران از طریق پیامک

ارسال تراکنش های حساب مشتریان بانک ملی ایران از طریق پیامک

بانک ملی ایران با راه اندازی سامانه ارسال پیام کوتاه به مشتریان(ساپتا)، امکان اطلاع مشتریان از تراکنش های مالی حساب خود را فراهم کرد.

 به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران،مشتریان با عضویت در این سامانه می توانند از تراکنش های واریز یا برداشت حساب خود مطلع شوند. ضمناً در آینده نزدیک اطلاع رسانی تراکنش های غیرمالی نظیر اقساط معوق، واریز اقساط، چک برگشتی و ... به این سامانه اضافه خواهد شد.
بر این اساس مشتریان می توانند جهت استفاده از این سامانه به یکی از شعب بانک ملی ایران مراجعه و فرم فعال سازی سامانه ارسال پیام کوتاه را تکمیل نمایند.
همچنین در صورتی که مشتریان عضو سامانه ارسال پیام کوتاه،‌تقاضای تغییر شماره تلفن همراه خود را در سامانه مذکور داشته باشند، لازم است مجدداً جهت تکمیل فرم فعال سازی به یکی از شعب بانک مراجعه کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 204
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران