پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5688 تاریخ : 1391/04/11-00:00:00
,2,
مشارکت بانک ملی ایران در ساخت و نوسازی 32 طرح فرهنگی و آموزشی

مشارکت بانک ملی ایران در ساخت و نوسازی 32 طرح فرهنگی و آموزشی

با هدف توسعه مناطق محروم کشور، بانک ملی ایران در ساخت و نوسازی 32 طرح فرهنگی و آموزشی در تعدادی از استان های کشور مشارکت کرده است.

به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این طرح ها شامل ساخت و نوسازی مسجد، نمازخانه، مدرسه ، بقاع متبرکه، سالن ورزشی و... می شود که تعدادی از آنها انجام شده است و بخشی از آن ها نیز در دست اجرا قرار دارد.
 در عین حال ساخت مدرسه در مناطق محروم کشور یکی از اولویت های بانک ملی ایران در زمینه انجام فعالیت های اجتماعی است که تاکنون دو مدرسه در استان های خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شده و چهار مدرسه در استان های آذربایجان غربی، ایلام و خراسان جنوبی در شرف افتتاح است.
ضمناً نه مدرسه در استان های سمنان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، همدان، سیستان و بلوچستان، بوشهر، کرمان، هرمزگان و کردستان در حال ساخت است.
گفتنی است بودجه انجام طرح های عام المنفعه از محل 5 درصد امور فرهنگی، آموزشی و بهداشتی از 2 درصد بودجه جوایز منابع قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران تأمین می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 198
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران