پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5687 تاریخ : 1391/04/13-00:00:00
,2,
برگزاری مراسم بزرگداشت خانواده های شهدا و جانبازان در بانک صنعت و معدن

برگزاری مراسم بزرگداشت خانواده های شهدا و جانبازان در بانک صنعت و معدن

مراسم گرامی داشت همکاران جانباز و فرزندان معظم شهدا با حضور مهندس دانیالی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل ، مهندس فرحی عضو هیئت مدیره و آقای پاک طینت مشاور امورایثارگران بانک ب

 

به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی  بانک صنعت و معدن ، در این مراسم مدیرعامل بانک با اشاره به سالگرد شهادت مظلومانه دکتر بهشتی و 72 تن از یاران وفادارش گفت : امروز یادآور خاطره شهادت کسی است که امام راحل (ره) در مـوردشـان فرمود : « بهـشـتی مـظلوم زیـست ، مظلوم مرد و خار چشم دشمنان اسلام بود » .

مهندس دانیالی افزود : شاید عظمت شهید بهشتی موجب آن شود که دیگر شهدای هفتم تیرماه چندان به چشم نیایند اما باید گفت یکایک آنها اسوه جهاد و شهادت در راه خدا بوده اند.

وی تصریح کرد : برای نزدیک شدن به درک قداست شهدا کافی است به فرازی از قرآن که فرموده است « شهدا در نزد خدا روزی میخورند» توجه کرده و به آن بیندیشیم .

در ادامه، مدیرعامل بانک به جمله ای از شهید مطهری اشاره کرد که فرمود : « شهدا شمع محفل بشریتند» ، وی شمع را نمادی از فداکاری و از خودگذشتگی برای روشنی بخشیدن به زندگی دیگران دانست که نه تنها بر زندگی مسلمانان بلکه همه بشریت تأثیر می گذارند .

ایشان مسئولان نظام را امانتدارانی دانست که در برابر خانواده های شهدا و جانبازان مسئول بوده و باید وظایف خویش را در راه حفظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به درستی به انجام برسانند.

ایشان حفظ ارزش های اسلامی و ترویج آن را مسئولیت همه همکاران دانست و خواستار ارائه برنامه برای عملی ساختن آن در محیط بانک شد .

در ادامه مراسم مشاور امور ایثارگران نیز ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه ، این مناسبت ها را فرصتی دانست که در آن مقام ایثارگران ، جانبازان و خانواده های معظم شهدا که حق بزرگی به گردن همه مردم کشورمان دارند ارج نهاده شود.

ایشان گفت : در حال حاضر در مجموعه بانک ما 67 نفر از فرزندان شهدا و 3 پدر شهید وجود دارند که 47 نفر از آنان در شعب تهران و شهرستان ها و بقیه در ستاد به خدمت مشغولند .

وی افزود : 97 درصد از این مجموعه که 7 درصد کل کارکنان بانک را تشکیل می دهند تحصیلات دانشگاهی داشته و قابلیت آن را دارند که از پیشرفت شغلی خوبی بهره مند گردند .

آقای پاک طینت خطاب به فرزندان شهدا گفت : شما که ادامه دهنده راه پدران خود هستید باید در شعب و ستاد بهترین ها باشید.

وی در ادامه ضمن اشاره به جانبازان بانک که تعداد آنها به 30 نفر شامل 23 نفر شاغل و 7 نفر بازنشسته می رسد به تشریح اقدامات انجام شده برای ارتقاء وضعیت شغلی و رفاهی و شغلی جانبازان و اعضای محترم خانواده شهداء در بانک پرداخت .

یادآور می شود در این مراسم همکاران آزاده و جانبازان حاضر در جلسه به بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس پرداخته و در خاتمه هدایا و لوح های تقدیری توسط مدیرعامل محترم به یکایک همکاران جانباز و فرزندان شهدا اعطا گردید .ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 171
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران