پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5685 تاریخ : 1391/04/13-00:00:00
,2,
بانک صادرات ایران برای اشخاص حقوقی کارت مجازی صادر می‌کند

بانک صادرات ایران برای اشخاص حقوقی کارت مجازی صادر می‌کند

بانک صادرات ایران محصول جدیدی تحت عنوان «کارت مجازی ((Virtual card» به منظور واریز وجوه به حساب اشخاص حقوقی از طریق ابزارهای مختلف پرداخت (خودپرداز، پایانه‌های فروش، اینتر

 به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران،  در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیکی و کاهش درهزینه و وقت مشتریان امکان صدور کارت مجازی را برای اشخاص حقوقی فراهم ساخت. این کارت بنا به درخواست شرکت‌ها، سازمانهای دولتی و غیردولتی دارای حساب حقوقی یا دولتی  نزد بانک و به منظور تسهیل در واریز وجه به این حسابها صادر می‌گردد.

براین اساس بانک برای این گونه اشخاص کارت 16 رقمی مجازی تعریف می‌نماید که از طریق آن اشخاص طرف تعامل با شرکت‌ها و سازمانها قادر خواهند بود تراکنش انتقال کارت به کارت را با استفاده از دستگاه‌های خودپرداز، پایانه‌های فروش، اینترنت بانک و همراه بانک انجام دهند.

این کارت تکمیل کننده فروش اینترنتی محصولات و خدمات مختلف محسوب می‌گردد اشخاص حقوقی می‌توانند با دریافت شماره کارت مجازی علاوه بر آسایش مشتریان خود، در کوتاهترین زمان در بستری امن، مبادلات مالی خود را انجام دهند.

گفتنی است ابزارهای پرداخت الکترونیک این بانک هرماه به طور متوسط حدود 60 میلیون تراکنش شتابی (معادل 16 درصد کل تراکنش‌های شبکه بانکی) را با موفقیت انجام می‌دهند و دستگاه های خودپرداز این بانک نیز  بار مبادله 28 درصد از کل  مبالغ جابجا شده در نظام بانکی کشور را بردوش می‌کشند.
شایان ذکر است بانک صادرات ایران با در اختیار داشتن بیش از 3 هزار شعبه، سپهری، افتتاح بیش از 47 میلیون حساب الکترونیکی برای مشتریان، صدور 28 میلیون کارت بانکی ونصب  3 هزار و 775 دستگاه خودپرداز سهم بسزایی درتحقق اهداف بانکداری الکترونیکی ، کاهش ترافیک وهزینه‌ها داردارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 215
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران