پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5678 تاریخ : 1391/04/12-00:00:00
,5,
وزیر نفت خبر داد: امسال بنزین گران نمی‌شود

وزیر نفت خبر داد: امسال بنزین گران نمی‌شود

رسانه ها به گرانی بنزین و فضا سازی در خصوص آثار این گرانی بر سایر کالاها دامن نزنند.

وزیر نفت کشورمان اعلام کرد: قیمت بنزین حداقل تا پایان امسال گران نمی شود.

رستم قاسمی در بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های نفت، گاز و پتروشیمی در شیراز گفت: برنامه‌ای برای افزایش نرخ سوخت و بنزین ارائه نشده است.

وی فارس را استانی توانمند در زمینه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی اعلام و خاطرنشان کرد: توسعه صنایع نفت و پتروشیمی یک اولویت برای دولت و وزارت نفت است.

وزیر نفت با تاکید بر لزوم توسعه برداشت از منابع نفت و گاز مشترک، از تصمیم دولت برای رسیدن به این هدف تا پایان امسال خبرداد و گفت: بیست و شش میدان نفتی مشترک داریم که قرارداد آغاز برداشت از برخی از این میادین به‌زودی اجرایی می‌شود.

قاسمی همچنین تصریح کرد: با قاطعیت می‌گوییم که در توسعه فعالیت‌ها در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی نیازی به بیگانگان نداریم و استانی مانند فارس بخشی قابل توجهی از تجهیزات مورد نیاز این صنعت را تولید می‌کند.

به گزارش ایسنا، نمایشگاه توانمندی‌های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در محل نمایشگاه دائمی استان فارس در شهرک گلستان شیراز برپا شده است.

در این نمایشگاه 40 شرکت داخلی در قالب 50 غرفه توانمندی‌های خود را به معرض نمایش گذاشته‌اند و به‌مدت سه روز پذیرای علاقه‌مندان هستند.  ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 202
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران