پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5676 تاریخ : 1391/04/12-00:00:00
,16,
پزشکان روماتولوژی در گیلان در عرش هستند

پزشکان روماتولوژی در گیلان در عرش هستند

تعداد پزشکان روماتولوژی در مرکز استان شاید از تعداد انگشت های دو دست کمتر باشد ، اما تعداد بیماران و متقاضیان بسیار زیاد است و اغلب شان برای درمان به ناچار به تهران می روند.!

استان گیلان با جمعیت 2 میلیون و 400 هزار نفری و کلانشهر رشت که نزدیک به نیمی از این جمعیت را در ساعات روز در خود جای داده است، برغم همه توانمندی های پزشکی در برخی حوزه ها به خصوص در بخش روماتولوژیست

 

رومانولوژ ها در شهر رشت مرکز استان گیلان به معنای واقعی پول پارو می کنند و برخی از این تلاشگران عرصه درمان  روزانه تا 50 بیمار با ویزیت هر بیمار 220 هزار ریال را معاینه و در یک  حساب سرانگشتی فقط برای عصرها از ساعت 17 تا 22 بیش از یک میلیون تومان در آمد دارند.

ما به هیچ  وجه در این خصوص بخیل نیستیم ، نوش جان شان باشد، چرا که این پزشکان زحمت کشیده اند و باید هم با ارایه کار خوب و اخلاق ، در آمدهای میلیونی داشته باشند، اما گله ما این است که چرا تا این حد در استانی مانند گیلان با همه امکانات و استعدادهایش با کمبود پزشک روماتولوژ مواجه ایم.!

پیشنهاد مشخص بنده به عنوان یک روزنامه نگار به پزشکان در این حوزه این است که تا دیر نشده به گیلان و شهرهای مختلف استان های شمالی بیایند که هم فال است و هم تماشا، هم خدمت و هم در آمد و مردم منطقه نیز به علت ابتلای به انواع بیماریهای استخوانی و مفصلی  آنهم به علت رطوبت و شرجی بودن،  و البته درک و فهم بالایشان ، برای حفظ سلامت خود خوب پول خرج می کنند.

همین دیروز که به یک پزشک روماتورلوژ مراجعه کردم ،  منشی دکتر درد دل می کرد که  در این زمینه " کمبود پزشک" استان با کمبود  زیادی مواجه است و کاش بشود به نوعی برای جذب پزشکان بیشتر اطلاع رساتی صورت گیرد. ما هم بلافاصله به وظیفه خود عمل کردیم. اکنون نوبت دانشگاه علوم پزشکی گیلان و نیز پزشکان روماتولوژی در دیگر نقاط کشور به خصوص در تهران پر از دود و آلودگی است که به سمت شمال ایران و به خصوص گیلا ن بشتابند.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 180
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران