پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5663 تاریخ : 1391/04/09-00:00:00
,17,
هدفمندی یارانه ها گامی مهم برای توسعه بخش های عمومی و خصوصی است

معاون راهبردی و برنامه ریزی ریاست جمهوری

هدفمندی یارانه ها گامی مهم برای توسعه بخش های عمومی و خصوصی است

توسعه زیر ساخت های بخش های عمومی و خصوصی یکی از اولویت های مهم دولت براساس قانون برنامه پنجم توسعه و اجرای برنامه هایی همچون اصل 44 و طرح هدفمندی یارانه ها است.

 بهروز مرادی معاون راهبردی و برنامه ریزی ریاست جمهوری،در خصوص ادامه اجرای هدفمندی یارانه ها گفت: طرح هدفمندی یارانه ها بی شک یکی از بزرگترین گام های اقتصادی دولت در راستای اصلاح توسعه زیر ساخت های اقتصادی به ویژه توسعه مشارکت بخش های عمومی و خصوصی است.
سرپرست سازمان هدفمندی یارانه ها در ادامه تصریح کرد: این طرح بزرگ اقتصادی علی رغم اینکه نقش به سزایی در اصلاح استفاده از تمامی منابع از سوی همه دهک ها دارد باعث کمک ویژه به توسعه مشارکت بخش های عمومی و خصوصی در ایجاد زیر ساخت های اقتصادی کشور می شود.
وی تصریح کرد: در حال حاضر من وارد جزئیات این طرح نمی شوم اما تاکید می کنم که طرح هدفمندی یارانه ها نقش بسیار مهمی در اصلاح اقتصادی کشور دارد به طوری که این طرح باعث ایجاد تحول در برنامه های اقتصادی کشور می شود ضمن آنکه ادامه اجرای آن باعث رونق و شکوفایی اقتصادی کشور خواهد شد.
وی در ادامه در خصوص توسعه مشارکت بخش های عمومی و خصوصی گفت: توسعه این دو بخش نیازمند همکاری همه جانبه همه بخش های اقتصادی کشور و اجرای درست قوانین و مقررات مربوط به قانون برنامه پنجم توسعه است که در صورت اجرای درست این مقررات به طور حتم مشارکت و توسعه بخش های عمومی و خصوصی در کشور بیشتر خواهد شد.
وی ادامه داد: بر همین اساس ما در پاییز امسال با حضور وزرای اقتصادی کشورهای عضو اسکاپ که به میزبانی تهران برگزار می شود قرار است در خصوص مشارکت بخش های عمومی و خصوصی در توسعه کشورهای آسیایی و اقیانوسیه مذاکرات جدی بین وزرای کشورهای عضو این نهاد بین المللی برگزار کنیم که امیدواریم این همایش بین المللی نقش به سزایی در توسعه فعالیت های اقتصادی کشورمان را در پی داشته باشد.
*پرداخت اعتبارات به کمیته ملی المپیک در هفته ای که گذشت
بهروز مرادی درباره پرداخت اعتبارات لازم برای حضور ورزشکاران در المپیک لندن گفت: ضریب بودجه خاصی براساس بودجه سالانه کشور به بخش ورزش اختصاص داده شده که در خصوص موضوع المپیک لندن نیز بودجه آن تامین و طی هفته ای که گذشت به کمیته ملی المپیک پرداخت شده است.
وی ادامه داد: این بودجه در قالب بودجه سنواتی اختصاص داده شده از سوی دولت به بخش ورزش کشور تایید شده ضمن آنکه کمیته المپیک نباید نگران تامین اعتبارات مربوط به حضور ورزشکاران در المپیک لندن باشد زیرا این اعتبارات همان طور که گفتم طی هفته گذشته به آنها پرداخت شده استارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 214
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران