پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5658 تاریخ : 1391/04/10-00:00:00
,1,
بانکی به نام تات وجود ندارد

بانکی به نام تات وجود ندارد

معاون نظارتی بانک مرکزی با تاکید بر اینکه تکلیف سهامداران بانک منحل شده تات به زودی مشخص می‌شود، گفت: بازرسان بانک مرکزی برای بررسی تغییر سردرهای بانک منحل شده تات به شعب بانک آی

ابراهیم درویشی  با تاکید بر اینکه تکلیف سهامداران بانک منحل شده تات به زودی مشخص می شود، گفت: از نظر بانک مرکزی هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

معاون نظارتی بانک مرکزی با اشاره به اینکه پیش از این بخشی از سهام بانک منحل شده تات در بورس پذیره نویسی شده است، افزود: قرار است حدود 24 درصد دیگر از سهام بانک آینده در بورس پذیره نویسی شود.

وی تصریح کرد: با انجام پذیره نویسی وضعیت سهامداران مشخص  و با ادغام صورت گرفته سهامداران بانک آینده نیز تعیین تکلیف خواهند شد.

درویشی عنوان کرد: دو موسسه "صالحین" و "آتی" سردرهای خود را تغییر داده اند و قرار بود تا امروز بانک تات سردرهای خود را تغییر دهد که بازرسان بانک مرکزی برای بررسی اوضاع هم اکنون به شعب این بانک منحل شده مراجعه کرده اند.

این مقام مسئول در بانک مرکزی با تاکید بر اینکه دیگر بانکی به نام تات وجود ندارد، در پاسخ به این سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه مسئولان سازمان بورس معتقدند که با تغییر تابلو ادغامی صورت نمی گیرد، اظهارداشت: این موضوع به بانک مرکزی مربوط می شود نه به بورس. 

وی خاطرنشان کرد: زمانیکه کارهای مربوط به ادغام دو موسسه و بانک تات و تبدیل آنها به بانک آینده انجام شد، این بانک برای پذیره نویسی به بورس معرفی می شود. 

معاون نظارتی بانک مرکزی با اعلام اینکه کارهای مربوط به ادغام دو مرحله دارد، تصریح کرد: مرحله اول جزو وظایف بانک مرکزی است و قرار نیست در این خصوص به نهاد دیگری پاسخگو باشد.

درویشی اضافه کرد: در مرحله بعد بانک مرکزی گزارش مربوطه را به بورس ارائه خواهد داد تا ایرادات برطرف شود و در صورت نیاز این ایرادات اعلام گردد. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران