پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5650 تاریخ : 1391/04/09-00:00:00
,2,
برای ارتقای نسخ قدیمی نرم افزار همراه بانک ملی ایران تا 30 تیرماه فرصت باقی است

برای ارتقای نسخ قدیمی نرم افزار همراه بانک ملی ایران تا 30 تیرماه فرصت باقی است

مشتریان سیستم همراه بانک ملی ایران در صورت داشتن نسخ قدیمی نرم افزار مربوطه، لازم است تا 30 تیرماه جاری، نسخه 2 این نرم افزار را روی گوشی های خود نصب کنند.

به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، پس از این تاریخ نرم افزار همراه بانک برای این گروه از مشتریان غیرفعال خواهد شد.
نسخه 2 نرم افزار همراه بانک ملی ایران دارای خدمات بیشتری نسبت به نسخ قدیمی است و برای دریافت آن لازم است مشتریان از طریق   سایت این بانک  و یا باجه های ترویج بانکداری اسلامی مستقر در شعب اقدام کنند و سپس توسط شعب بانک ملی ایران نرم افزار مربوطه را فعال نمایند.
 ضمناً مشتریانی که نسخه 2 نرم افزار همراه بانک ملی ایران را قبلاً دریافت کرده و تا کنون نسبت به فعال سازی آن اقدام نکرده اند، لازم است ضمن مراجعه به نزدیکترین شعبه نسبت به فعال سازی سرویس های همراه بانک اعم از مالی و غیر مالی اقدام کنند.
 گفتنی است پس از 30 تیرماه جاری در سیستم همراه بانک ملی ایران، فقط امکان تعریف شماره حساب های زیر مجموعه یک مشتری که برای آن ها از طریق شعب درخواست فعال سازی عملیات مالی صورت گرفته باشد، وجود خواهد داشتارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 206
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران