پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5649 تاریخ : 1391/04/08-00:00:00
,8,
تقسیم سود 320 ریالی به ازای هر سهم شرکت بیمه نوین

تقسیم سود 320 ریالی به ازای هر سهم شرکت بیمه نوین

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بیمه نوین برای بررسی عملکرد سال مالی منتهی به 29 اسفند 1390 برگزار شد و صورت‌های مالی این شرکت به تصویب رسید.

 به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، غلامعلی غلامی مدیرعامل شرکت بیمه نوین در گزارش خود به سهامداران گفت:
بیمه نوین با حجم فروش یک هزار و 785 میلیارد ریال، 54 درصد رشد حق بیمه درسال 1390 داشته و در ارزیابی صورت گرفته توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به لحاظ توانایی ایفای تعهدات، در رتبه سوم بین 23 شرکت بیمه قرار گرفته است که نشان دهنده انجام اقدامات زیر ساختی در جهت فراهم آمدن حاشیه امن فنی و مالی برای بیمه‌گذاران، سهامداران و دیگر ذینفعان می‌باشد.
وی در ادامه سخنان خود با اشاره به حذف تعرفه‌ها در بسیاری از رشته‌های بیمه و نیز رقابت‌های غیر حرفه‌ای موجود در بازار، اظهار داشت:
طی دو سال گذشته استراتژی نظارت وکنترل بر وصول به موقع حق بیمه‌ها و استفاده بهینه از منابع مالی در سرمایه‌گذاری‌ها مطابق مقررات مربوط در دستور کار جدی شرکت قرار گرفته و نتایج مثبتی نیز به همراه داشته است، چرا که از این پس بخش عمده سود شرکت‌ها از جمله بیمه نوین از عملیات اثربخش سرمایه‌گذاری حاصل خواهد شد. در این راستا حجم سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت در سال 1390 نسبت به سال قبل آن با رشدی بیش از دو برابر از مبلغ 202 میلیارد ریال به 429 میلیارد ریال رسیده است.
وی همچنین به اقدام این شرکت در ایفای مسئولیت‌های اجتماعی اشاره داشت و گفت: بیمه نوین با طرح بیمه کودکان آسمانی این امکان را فراهم آورده تا افراد خیر و نیکوکار، کودکان بی‌سرپرست تحت حمایت سازمان بهزیستی را به موجب بیمه‌های عمر و پس‌انداز تحت حمایت مالی خود قرار دهند و امیدواریم که این گام کوچک ما مورد پذیرش جامعه قرارگرفته باشد..
مدیرعامل بیمه نوین در خصوص توجه به سرمایه‌های انسانی نیز به حرفه‌ای بودن، کارکردن با توجه به معیارهای اخلاقی در فضای کاری، شاداب و به دور از حاشیه در شرکت اشاره کرد و گفت: در زمینه آموزش نیروی انسانی نیز اقدامات خوبی انجام داده‌ایم که از آن جمله می‌توان به اعزام پنج نفر از واجدین شرایط علمی و فنی به آکادمی بیمه پونا (NIA) در هند علاوه بر آموزش‌های متنوع داخلی اشاره کرد.
در ادامه مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه نوین که با حضور بیش از 81.5 درصد از سهامداران حقیقی و حقوقی برگزار شد، صورت‌های مالی این شرکت برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 1390 به تصویب سهامداران رسید و روزنامه اطلاعات نیز به عنوان روزنامه کثیرالانتشار شرکت انتخاب شد. همچنین مؤسسه فاطر به عنوان حسابرس و بازرس قانونی شرکت انتخاب گردید.
بر اساس تصویب سهامدارن شرکت بیمه نوین، این شرکت برای دوره مالی یاد شده مبلغ 320 ریال سود به ازای هر سهم تقسیم کرد.
لازم به ذکر است در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه نوین حسن معتمدی رئیس هیئت مدیره شرکت و نماینده شرکت توسعه صنایع بهشهر به عنوان رئیس جلسه، محمد بدیعی جاریانی و مجتبی شیروانی هرندی به عنوان ناظرین جلسه، غلامعلی غلامی به عنوان منشی و عباس هشی از مؤسسه حسابرسی هشیار بهمند بازرس قانونی حضور داشتند



ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 214
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران