پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5641 تاریخ : 1391/04/08-00:00:00
,2,
اختصاص 5تا 30میلون تسهیلات به صنایع دستی

مدیرعامل بانک توسعه و تعاون خبرداد:

اختصاص 5تا 30میلون تسهیلات به صنایع دستی

برای رونق و توسعه صنایع دستی، بانک توسعه تعاون 5تا30میلون تومان تسهیلات ارائه می دهد.

 عظیمی مدیرعامل بانک توسعه و تعاون گفت : بانک توسعه معاون به ازاء هر شغلی که در مسیر تولید باشد با توجه جایگاه و میزان هزینه های آن شغل، تسهیلات اختصاص می دهدودر بخش صنعت به صنایع دستی از 5 تا 30 میلیون تومان برای رونق بخشیدن به صنایع دستی کشور تسهیلات داده می شود. 

وی افزود:140 میلیارد تومان تسهیلات به تعاونی ها در 3 ماهه اول سال پرداخت شد.

عظیمی اظهارداشت: امسال سال ویژه ای برای حمایت از تولید،کار و سرمایه ایرانی است که باید دراین سال از تولیدکنندگان داخل حمایت ویژه ای صورت گیرد.

 

وی ادامه داد: افزایش 66 درصدی پرداخت تسهیلات بانک توسعه تعاون در سال 90صورت گرفته است ودر حال حاضر با گذشت 3 ماه از سال جاری نزدیک به 140 میلیارد تومان تسهیلات به تعاونگران کشور پرداخت شده است.

عظیمی اضافه کرد: این تسهیلات کاملا نظارت شده است تا در مسیر حمایت از تولید ایرانی و افزایش اشتغال صورت گیرد و سرانه اشتغال در آن رعایت شده است.

وی در خصوص نارضایتی تولیدکنندگان در خصوص دریافت تسهیلات ازبانک افزود: با توجه به اینکه این بانک به عنوان بانک انحصاری و تخصصی بخش تعاون به حساب می آید و اگر طرحی توجیه اقتصادی نداشته باشد در بانک نگهداشته نشده و سریع طرح دیگری جایگزین آن می شود.

وی ادامه داد: این بانک مشتری جزء شرکتهای تعاونی ندارد تا این اشکال بر آن وارد شود و فقط به طرح های با توجیه اقتصادی، اشتغال زا و شرکت های دارای صلاحیت تسهیلات داده می شود.

مدیرعامل بانک توسعه و تعاون ادامه داد :: سرانه اشتغال در بخش تعاون 10 میلیون تومان در نظر گرفته شده است و سقفی برای پرداخت تسهیلات وجود ندارد.

عظیمی در خصوص بانک عامل برای اجرا طرح کشاورزی مهرخاطرنشان کرد: بانک کشاورزی در ارجحیت قرار دارد ولی به علت اینکه بانک توسعه و تعاون نیز با شرکتهای تخصصی تعاونی سر وکار دارد می تواند به عنوان بانک عامل در نظر گرفته شود بانک توسعه و تعاون در حال انجام کارهای مربوط برای اجرای طرح کشاورزی مهر استارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 160
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران