پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5629 تاریخ : 1391/04/08-00:00:00
,17,
توجه به وضعیت اقتصادی مردم اولویت مجلس است

توجه به وضعیت اقتصادی مردم اولویت مجلس است

رئیس مجلس شورای اسلامی توجه به وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم را از اولویت‌های مجلس خواند و افزود: رسیدگی به مقوله افزایش قیمت نان، شیر و گوشت در دستور کار مجلس است که در این خصوص ت

به گزارش بانک و صنعت، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در سفر خود به استان گیلان درخصوص دلایل این سفر گفت: هدف از این سفر شرکت در مراسم سالروز هفتم تیر و یادبود شهادت شهید بهشتی و  یارانش در حزب جمهوری اسلامی و دیدار با تعدادی از نمایندگان مجلس در شهر رشت است.

رییس مجلس  شورای اسلامی درخصوص این سفر افزود: با توجه به این که ساعاتی را در خدمت مسوولان این شهر هستیم امیدواریم توفیق حاصل شده و درخصوص مسائل استان گیلان نیز فرصت گفت‌وگو با مسوولان را داشته باشیم.

لاریجانی در تشریح فعالیت‌های مجلس به منظور کاهش تورم فعلی گفت: مساله بسیار مهم در حال حاضر گرانی‌ها و تورم موجود در جامعه است و این مساله و توجه به گرانی مایحتاج مردم جزو اولویت‌های مجلس است.

وی ادامه داد: جلساتی با مسوولان دولت در هفته‌های قبل برای رسیدگی به این موضوع تشکیل شد که در این جلسات به این نتیجه رسیدیم که در صورتی که افزایش قیمت نان متاثر از افزایش قیمت گندم است باید یارانه‌ای برای نان در نظر گرفته شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که ممانعت از تحت فشار قرار گرفتن مردم همیشه اولویت مجلس بوده است، افزود: بحث دیگری در خصوص افزایش قیمت شیر و گوشت نیز در مجلس مطرح گردید که در این خصوص نیز تصمیمات خوبی گرفته شد.

وی از ادامه جلسات مشترک مجلس و دولت در سطح کمیسیون‌ها خبر داد و گفت: نتایج این جلسات در سطوح بالاتر پیگیری خواهد شد.

مجلس وظیفه خود را درخصوص بعد قانونی فاز دوم هدفمندی انجام داده است

لاریجانی با تاکید بر این که مجلس حد و حدود فاز دوم هدفمند از نگاه قانونی تصویب کرده است گفت: مجلس ابعاد مختلف فاز دوم از قبیل سهم تولید، توجه به صندوق بیمه بیکاران را در فاز دوم هدفمندی در صحن مجلس بررسی و تصویب کرده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مجلس در این خصوص کار خود را انجام داده و بحث اجرا بر عهده دولت است تا هر زمان که آمادگی داشته باشد فاز دوم را اجرا کند ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 265
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران