پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5621 تاریخ : 1391/04/07-00:00:00
,1,
صالحین

معاون نظارتی بانک مرکزی ،

صالحین" و "آتی" بانک شدند

معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: موسسه صالحین و آتی تابلوی بانک آینده را بر سر در شعب خود نصب کرده‌ و بانک تات تغییر تابلوی سر در را به شعب مربوطه ابلاغ کرده است.

.

خبرگزاری فارس: "صالحین" و "آتی" تابلوی بانک آینده را بالا بردند/ ابلاغ تغییر نام به شعب بانک تات

 

 

ابراهیم درویشی با اشاره به تغییر سر در موسسات صالحین و آتی و نصب تابلو بانک آینده، اظهارداشت: از سه نهاد ادغام شده، شعب مربوط به موسسه صالحین و آتی تابلو سردر خود را عوض کرده‌اند.

وی افزود: شعب مربوط به بانک تات هم، تغییر تابلو را به شعب خود ابلاغ کرده است.

معاون نظارتی بانک مرکزی تاکید کرد: در صورتی که بانک تات تابلو سردر شعب خود را تغییر ندهد، از این مجموعه کنار گذاشته خواهد شد.

پیش از این معاون نظارتی بانک مرکزی به فارس گفته بود:  نام این بانک جدید التاسیس سریعاً باید بر سر شعب این 3 نهاد نصب شود.

برای این اقدام مسئولان مربوطه تا بعد از ظهر دوشنبه 5 تیر وقت داشتند تابلوی موسسه و بانک را به نام بانک آینده تغییر دهند؛ در غیر این صورت مجوز آنها لغو می‌شد. به گفته عزت الله یوسفیان ملا، عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، هیئتی در این ستاد وجود دارد که به تخلفات رسیدگی می‌کند و مقرر شد تمام بانک‌هایی که مسیر قانونی تاسیس را طی نکرده‌اند مجوز فعالیت آن لغو شودارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 200
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران