پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5620 تاریخ : 1391/04/06-00:00:00
,13,
قیمت مصوب مرغ ۴۷۰۰ تومان ، بالاتر تخلف است

سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت،

قیمت مصوب مرغ ۴۷۰۰ تومان ، بالاتر تخلف است

سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار قیمت مرغ در کل کشور باید 4600 تا 4700 تومان باشد.

 

 

حسن رادمرد در خصوص وضعیت مرغ در بازار گفت: بر اساس محاسبات انجام شده قیمت مرغ در کل کشور باید 4600 تا 4700 تومان باشد که این موضوع مصوبه ستاد تنظیم بازار است و هر گونه تخلف از آن با برخورد بازرسین صنفی و سازمان حمایت مواجه خواهد شد.

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: توزیع سبوس و کنجاله سویا به سرعت از بنادر جنوبی به استان‌ها در حال انجام است و اگر تولید‌کننده‌ای هم نتواند این نهاده‌ها را دریافت کند پول مابه‌التفاوت آن را پرداخت می‌کنیم تا قیمت‌ها از قیمت تعیین شده بالاتر نرود.

وی در خصوص تنظیم بازار شیر افزود: برای دامداری‌ها نیز همین سیستم را در نظر گرفته‌ایم تا به زودی قیمت‌ها براساس قیمت مصوب انجام شودارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 204
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران