پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5617 تاریخ : 1391/04/06-00:00:00
,1,
17 هزار زوج توسط بانک صادرات به خانه بخت رفتند

17 هزار زوج توسط بانک صادرات به خانه بخت رفتند

انک صادرات ایران در دو ماه اول سال با پرداخت مبلغ یک هزار و 100 میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه تعداد 17 هزار و 266 زوج جوان را به خانه بخت فرستاد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از  روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک درراستای ایفاء مسئولیت‌های اجتماعی، پرداخت تسیهلات خرد و کمک به اقشار کم درآمد جامعه را در اولویت برنامه‌های خود قرارداده است دراین زمینه در اردیبهشت ماه سالجاری مبلغ یک هزار و 100 میلیارد ریال را در قالب وام قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به هموطنان درسراسر کشور پرداخت کرده است. براساس آمارهای استخراج شده تا پایان اردیبهشت این بانک در تهران به تعداد 3 هزار و 733 نفر و بقیه تسهیلات را در سایر استانها پرداخت نموده است که دراین میان استانهای خراسان رضوی ، مازندران و اصفهان بیشترین تسهیلات پرداختی را به هموطنان داشته‌اند.

شایان ذکراست این بانک درراستای توجه بیشتر به اقشار آسیب‌پذیر جامعه بیش از 14 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه را در قالب بازسازی مسکن روستایی، رفع احتیاجات ضروری، درمان بیماران، کمک به  مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و... پرداخت نموده است.

 این بانک به منظور تحقق شعار سال 91 «سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» حمایت از طرح‌های تولیدی و کلان را در کنار پرداخت تسهیلات خرد در اولویت سیاست‌های اعتباری خود قرار داده است و با برخورداری از 3 هزار شعبه در اقصی نقاط کشور وفراهم نمودن بستر و ظرفیت‌های بانکداری الکترونیکی نقش بسزایی در پیشبرد اهداف کلان نظام بانکی دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 174
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران