پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5615 تاریخ : 1391/04/06-00:00:00
,2,
اختصاص منابع ویژه بانک‌ها به تولید ملی و سرمایه ایرانی

در شورای هماهنگی بانک ها اعلام شد،

اختصاص منابع ویژه بانک‌ها به تولید ملی و سرمایه ایرانی

رئیس شورای عالی هماهنگی مدیران عامل بانک های دولتی با اعلام برگزاری نشست مشترک بانک ها و رئیس کل بانک مرکزی در روز جاری، گفت: قرار است در سال تولید ملی، حمایت از کار و سر

به گزارش بانک و صنعت، رئیس شورای عالی هماهنگی مدیران عامل بانک های دولتی با اعلام برگزاری نشست مشترک بانک ها و رئیس کل بانک مرکزی در روز جاری، گفت: قرار است در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی بانک ها منابع خود را برای حمایت از تولید اختصاص دهند.

فرشاد حیدری  از برگزاری نشست امروز مدیران عامل بانک های دولتی با رئیس کل بانک مرکزی خبر داد و گفت: در این نشست مسائل داخلی بانک ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رئیس شورای عالی هماهنگی مدیران عامل بانک های دولتی اظهار داشت: معمولا نشست هایی بین مدیران عامل بانک ها و رئیس کل بانک مرکزی برگزار می شود که طی آن برای انجام هماهنگی های بیشتر رایزنی صورت می گیرد.

حیدری با اعلام اینکه دستور جلسه نشست تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و شیوه های اجرایی نحوه حمایت از تولید ملی در سال جاری بوده است، افزود: در واقع برای عملیاتی کردن حمایت های بانک ها از تولید در سال جاری مباحثی مطرح شد.

وی درباره این موضوع که آیا پیش بینی و یا تصمیم ویژه ای نیز در نشست مدیران عامل بانک ها و رئیس کل بانک مرکزی اتخاذ شد؟ گفت: عمدتا درباره جهت گیری ها مذاکره می شود.

به گفته مدیرعامل بانک ملی، معمولا برنامه ها درباره منابع بانک ها بحث می کنند و خارج از منابع بانک ها قرار نیست منابعی اختصاص داده شود اما جهت گیری ها با گرایش به سمت تولید دنبال می شود.

حیدری با اعلام اینکه این جلسات در ماه های آینده نیز دنبال می شود، افزود: مقرر شده است که نشست های مدیران عامل بانک های دولتی و رئیس کل بانک مرکزی بیشتر شود و تداوم داشته باشد

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 222
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران