پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5614 تاریخ : 1391/04/06-00:00:00
,2,
آمادگی بانک ملی برای ارایه طرحهای موجه سرمایه گذاری

مدیر عامل اعلام کرد:

آمادگی بانک ملی برای ارایه طرحهای موجه سرمایه گذاری

مدیرعامل بانک ملی ایران 'گفت: در مورد عملکرد صندوق توسعه ملی ، بانک نظراتی را داشت که با انتقال به صندوق بخشی از نظرات بانک ملی اعمال شده و امیدوارم در آینده نزدیک نیز بت

مدیرعامل بانک ملی ایران از اختصاص 1.5 برابر میزان قرارداد 2 میلیارد دلاری با صندوق توسعه ملی به صورت ریالی به طرحهایی که منجر به توسعه در کشور شوند خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، فرشاد حیدری عصر امروز در مراسم انعقاد قرارداد عاملیت 2 میلیارد دلاری بانک ملی و صندوق توسعه ملی گفت: امیدواریم بتوانیم با جذب این مبلغ در مدت زمان کوتاه، برای آینده نزدیک قراردادهای بیشتری منعقد کنیم.

 

حیدری با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت بانک ملی تصریح کرد: بانک ملی آماده است تا سرمایه گذاران و شهروندانی که می خواهند در توسعه کشور سهیم باشند با ارائه طرحهای موجه آنها را مورد حمایت قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه بانکها قبل از انعقاد قرارداد با صندوق توسعه ملی باید 1.5 برابر میزان قرارداد، تامین مالی ریالی برای طرحها اختصاص دهند گفت: البته بانکها باید در این زمینه با سرمایه گذاران به توافق برسند.

مدیرعامل بانک ملی ایران خاطرنشان کرد: تامین ارزی منابع مورد نیاز در پروژه ها یک موضوع بسیار مهمی است که در قالب قرارداد منعقده با صندوق توسعه ملی پیگیری می شود. البته برای اختصاص این منابع به پروژه ها باید قراردادی نیز بین معرفی کنندگان طرحها و بانکها منعقد شود.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 225
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران