پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5612 تاریخ : 1391/04/06-00:00:00
,16,
 رشوه خواری بیداد می‌کند

آیت الله جنتی

رشوه خواری بیداد می‌کند

: دبیر شورای نگهبان با اشاره به اینکه اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه کمرنگ است، گفت:‌ متاسفانه به این واجب الهی کمتر عمل می‌ شود.

: 

 

.

آیت ‌الله احمد جنتی در مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر که در مهدیه رشت برگزار شد، افزود: دشمنان اسلام همان قدر با رهبر معظم انقلاب دشمنی دارند که در صدر اسلام با حضرت علی (ع) دشمنی داشتند.

وی همچنین اظهارداشت: اسلام همه جا در تیررس اهداف دشمنان قرار دارد و وهابیت با فعالیت گسترده خود در صدد متزلزل کردن عقاید شیعیان است.

رشوه  و ربا خواری علنی در جامعه بیداد می کند!

دبیر شورای نگهبان با اشاره به اینکه همه ملت ایران باید سعی کنند تا شیاطین بر آنها مسلط نشوند، گفت: رشوه ‌خواری و رباخواری به صورت علنی و غیرعلنی در جامعه بیداد می ‌کند اما خداوند حافظ و پشتیبان این جامعه اسلامی است.

وی در ادامه به خوش زبانی و خوشرویی مسئولان در رفتار با ارباب رجوع تاکید کرد و افزود: مدیریت بد در جامعه مانع پیشرفت است.

آیت الله جنتی همچنین اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه کمرنگ عنوان کرد و اظهار داشت: متاسفانه به این واجب الهی کمتر عمل می‌ شود و مسئولان باید بیش از پیش به خصوص در باب حجاب به فریضه مزبور توجه ویژه ‌ای داشته باشند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی اشاره کرد و افزود: افزایش تولید منجر به اشتغالزایی و همینطور کسب و کار را رونق می‌دهد.

دبیر شورای نگهبان در ادامه شخصیت شهید بهشتی را کم ‌نظیر دانست و گفت: شهید بهشتی کاملا نظام ‌مند بود و با چند سال زندگی در اروپا تحت تاثیر فرهنگ غرب قرار نگرفت.

آیت الله جنتی ادامه راه شهدا را در گرو رسیدگی به وضعیت فقرا و بیچارگان عنوان     کرد و یادآور شد: دولت باید بیش از پیش تلاش تا مشکلات جامعه رفع شود که این مهم در     سایه اسلام عملی خواهد شد

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 184
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران