پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5608 تاریخ : 1391/04/06-00:00:00
,15,
پیامک با تلفن ثابت ارزان تمام می شود

پیامک با تلفن ثابت ارزان تمام می شود

مدتی است ارسال پیامک از تلفن ثابت به ثابت در برخی از استان‌ها فراهم شده و مشترکان می‌توانند با خرید دستگاه تلفن ویژه از امکان ارسال پیامک از تلفن ثابت برخوردار شوند.

 

، سقف تعرفه پیامک از تلفن ثابت به ثابت با نوع ارتباط شهری یک پالس، سقف تعرفه از شبکه تلفن ثابت به تلفن ثابت با نوع ارتباطی بین شهری دو پالس، ارسال پیامک از تلفن همراه به تلفن ثابت از نوع ارتباطی شهری و بین شهری دو پالس محاسبه می‌شود.

ارسال پیامک از تلفن ثابت به تلفن همراه شهری و بین شهری دو پالس و ارسال پیامک از تلفن ثابت به سایر کشورها برای نوع ارتباط بین‌الملل پنج پالس محاسبه می‌شود.

به گزارش ایسنا با اعلام تعرفه‌ ارسال پیامک از تلفن ثابت، نرخ هر پالس به مبلغ 44.7 ریال در نظر گرفته شده است ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 201
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران