پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5568 تاریخ : 1391/04/03-00:00:00
,2,
رشد 38 درصدی تراکنش‌های بانک صادرات ایران

رشد 38 درصدی تراکنش‌های بانک صادرات ایران

تعداد کل تراکنش‌های سامانه سپهر بانک صادرات ایران در پایان اردیبهشت ماه سال جاری نسبت به مقطع مشابه در سال گذشته، 38 درصد رشد را نشان می دهد.

 گزارش بانک و صنعت، به نقل از بانک صادرات ایران، مشتریان این بانک در اردیبهشت ماه سال جاری به طورمیانگین روزانه حدود 14میلیون تراکنش‌های از طریق سیستم سپهر و در مجموع  425میلیون تراکنش موفق مالی انجام دادند. این میزان رشد تراکنش ها نمایانگر استقبال مشتریان از خدمات این بانک می‌باشد.
براساس این گزارش بانک صادرات ایران در راستای همسویی با بانکداری نوین، جلب رضایت و تامین رفاه و آسایش مشتریان و همچنین صرفه‌جویی دروقت هزینه‌ هموطنان از سال 79 نسبت به شعب و راه اندازی سیستم پردازش هوشمند رایانه‌ای (سپهر) درشعب خود اقدام نموده است.
با توجه به سرعت، تنوع خدمات، سهولت وامنیت بالای سیستم سپهر استقبال مردم از این سیستم زیاد بوده به طوری که تا پایان اسفندماه سال 90 بیش از 48 میلیون حساب الکترونیکی توسط هموطنان درشعب این بانک افتتاح شده است.
,سیستم سپهربانک صادرات ایران، درسال گذشته به طور میانگین بیش از 12 میلیون تراکنش در روز انجام داد و همچنین 3788 دستگاه خودپرداز این بانک نیز در روز 2میلیون و 300هزار تراکنش مشتریان این بانک و دارندگان کارت بانکهای عضو شتاب را انجام می‌دهند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 236
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران