پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5560 تاریخ : 1391/04/03-00:00:00
,13,
قیمت مرغ در گیلان از کیلویی 7 هزارو 200تومان گذشت

قیمت مرغ در گیلان از کیلویی 7 هزارو 200تومان گذشت

در حالی که مسوولان کشور و استانی از ورود کنجاله و دان مرغ و ارزانی این کالای ضروری خبر می دهند، قیمت هر کیلوگرم مرغ سبز در بازار عرضه شهر رشت مرکز استان گیلان امروز شنب

 به گزارش بانک و صنعت ، قیمت مرغ سبز " مرغ هایی که در پرورش آن از آنتی بیوتیک استفاده نمی شود" ، اواخر هفته گذشته در گیلان کیلویی 6 هزار و 850 تومان  بود و امروز شنبه به 7 هزار و 300 تومان رسید.

مرغ معمولی نیز از کیلویی 5 هزار و 900 تومان هفته قبل ،  امروز در بازار عرضه و تقاضای استان به کیلویی 6 هزار و 700 تومان رسید .همین حال قیمت گوشت قرمز به علت گرمای هوا و نیز شیوع تب کنگو که با عدم استقبال مردم مواجه شده کیلویی 2 تا 3 هزار تومان کاهش یافته است.

براساس بررسی ها انجام شده در شهرهای بزرگ کشور ، شهر رشت بعد از تهران دومین شهر گران کشور محسوب می شود و در استانه فصل تعطیلات و مسافرپذیری بر شدت گرانی افزوده خواهد شد که جا دارد مسوولان منطقه برای رفاه حال مردم بومی اقدامی بکنند./!

از بازار تهران هم خبر می رسد که قیمت مرغ به صورت روزانه در حال افزایش است و در حال حاضر مرغ در بازار کم شده و فروشندگان دلیل آن را لغو سفارش‌ها در پی گرانی مرغ عنوان می‌کنند.

یک فروشنده  گفت: در کشتارگاه نیز مرغ  کم شده است. کارگر ما از صبح کارگر  اما هنوز که ساعت 10 صبح است موفق به خرید نشده است.

وی در حضور خبرنگار فارس طی تماس تلفنی با کشتارگاه قیمت مرغ  در کشتارگاه را کیلویی 6 هزار و 700 تومان عنوان کرد.

خلیلی گفت: فروشندگان به دلیل قیمت بالا سفارشات خود را کنسل کرده‌اند.

به گزارش فارس قیمت مرغ دیروز در بازار تهران کیلویی 6 هزار و 250 تومان بود.

طی چندماه اخیر عدم تامین نهاده تولید کنندگان به عنوان عامل اصلی افزایش قیمت مرغ عنوان می‌شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 169
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران