پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5555 تاریخ : 1391/04/01-00:00:00
,2,
تامین مالی پروژه های متعدد بوسنی و هرزگوین با خط اعتباری 150 میلیون یورویی

تامین مالی پروژه های متعدد بوسنی و هرزگوین با خط اعتباری 150 میلیون یورویی

مدیرعامل بانک توسعه صادرات در دیدار با هیات بوسنی و هرزگوین با اشاره به خط فعلی 150 میلیون یورویی بر آمادگی بانک توسعه صادرات برای تامین مالی پروژ ه های متعدد تاکید کرد.

به گزارش بانک و صنعت، مدیرعامل بانک توسعه صادرات در دیدار با هیات بوسنی و هرزگوین با اشاره به خط فعلی 150 میلیون  یورویی بر آمادگی بانک توسعه صادرات برای تامین مالی  پروژ ه های متعدد  تاکید کرد.

بنابر گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات، آقای بهمن وکیلی، مدیر عامل این بانک با اشاره به  فعالیت های شرکت فرآب برای راه اندازی خط قطار برقی در کشور بوسنی و هرز گوین  گفت: انجام پروژه های بزرگ که با حمایت دولت بوسنی انجام می شود ضرورت دارد اما باید پروژ های کوچکتری هم برای استفاده از خط اعتباری کنونی معرفی شود.

مدیرعامل بانک توسعه صادرات یادآور شد: تامین مالی پروژه های کوچکتر باعث همکاری بیشتر بخش خصوصی دو کشور می شود و حذف بسیاری از مشکلات بر سر راه تامین مالی می شود.

وی  افزود: بانک توسعه صادرات آمادگی دارد که در صورت استفاده از خط اعتباری فعلی 150 میلیون یورویی سقف آن را  افزایش دهد.

آقای وکیلی در ادامه با اشاره به محدویت های بین المللی فعلی  برای بانک های ایرانی ،بر لزوم معرفی یکی از بانک های بوسنی و هرزگوین برای همکاری با صادرکنندگان و فعالان اقتصادی ایرانی تاکید کرد.

وی در بخش های از سخنان خود با تبیین ابزارهای  تامین مالی نظیر اعتبار خریدار  و اعتبار فروشنده  به آمادگی بانک توسعه صادرات برای همکاری در  تامین مالی صادرات صنایع دارویی و  غذایی در کشور بوسنی و هرزگوین اشاره کرد.

در این دیدار معاون وزیر دارایی  و خزانه داری بوسنی و هرزگوین ، قائم مقام شرکت راه آهن این کشور و مقاماتی از وزرات امور خارجه این کشور حضور داشتند ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 196
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران