پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5552 تاریخ : 1391/04/01-00:00:00
,17,
قطعی‌های برق در کمیسیون انرژی بررسی می‌شود

قطعی‌های برق در کمیسیون انرژی بررسی می‌شود

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه قطعی‌های مکرر برق آسیب‌های زیادی برای صنعت به دنبال دارد، گفت: با دعوت از وزیر نیرو و متولیان صنعت برق کشور، قطعی‌های مکرر برق در کمی

 

جواد سعدون‌زاده  درباره مشکلات کمبود برق صنایع کشور در آستانه فصل تابستان، افزود: با توجه به اینکه انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس نهم هفته گذشته انجام شد، اعضای این کمیسیون قصد انتخاب اعضای کمیته برق را دارند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: قطعی و کمبود برق برای صنایع یکی از اصلی‌ترین مسائل کشور است که کمیته برق کمیسیون انرژی پس از انتخاب اعضای این موضوع را به طور جدی باید پیگیری کنند.

وی با بیان اینکه قطعی برق صنایع آسیب و خسارات زیادی را برای کشور ایجاد می‌کند، ادامه داد: قطعی مکرر برق صنعت و کشاروزی را با چالش جدی مواجه می کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با اعلام اینکه از متولیان صنعت برق کشور در کمیسیون انرژی دعوت خواهد شد، گفت: بررسی برنامه وزارت نیرو در فصل تابستان برای مواجهه با کمبود برق از اولویت‌های کمیسیون انرژی خواهد بود.

سعدون‌زاده یادآورشد: در شرایط کنونی درصدی از قطعی و کمبودهای برق به علت میزان پایین تولید برق بوده و دلایل دیگر قطعی برق فرسودگی شبکه‌های توزیع است که موجب افت ولتاژ و اتلاف برق را خواهد بود.

قطعی برق در شهرهای جنوبی جان مردم را تهدید می‌کند

وی با بیان اینکه آسیب‌های شبکه برق فقط محدود به ضررهای اقتصادی نیست، گفت: در شهرهای گرمسیری جنوب کشور که مردم دماهای بالای ۴۰ درجه را تجربه می‌کنند، قطعی برق جان مردم را تهدید می‌کند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس یکی از مهم‌ترین دستور کارهای کمیسیون متبوعش را دعوت از متولیان صنعت برق و درخواست ارائه برنامه از آن‌ها برای رویارویی با قطعی‌های برق در فصل تابستان عنوان کردارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 224
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران