پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5528 تاریخ : 1391/03/30-00:00:00
,17,
اجرای 59 طرح آب و فاضلاب در قالب طرح مهر ماندگار

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خبر داد:

اجرای 59 طرح آب و فاضلاب در قالب طرح مهر ماندگار

مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از اجرای 41 طرح آبرسانی و 18 طرح فاضلاب در قالب طرح مهر ماندگار خبر داد.

 سید مهدی ثمره هاشمی گفت: علت تمام نشدن این طرح ها نبود منابع مالی بوده که این طرح ها با تلاشی که صورت گرفته تا پایان دولت دهم از پیشرفت خوبی برخوردار شده و به پایان می رسد.
وی در رابطه با میزان صرفه جویی آب در کشور پس از هدفمندی یارانه ها گفت: بعد از هدفمندی یارانه ها حدود 6.5 درصد صرفه جویی در بخش آب اتفاق افتاد.
وی با بیان اینکه هر سال 600 تا 700 هزار مشترک به مشترکین آب کشور افزوده می شود اظهار داشت: افزایش تعداد مشترکین و اجرای طرح هایی مانند مسکن مهر خود نیاز به آب دارد که مصرف آب را در کشور افزایش می دهد.
*بدهی پیمانکاران وصول می شود
وی در اداه با اشاره به مطالبات پیمانکاران از شرکت آب و فاضلاب گفت: مطالبات پیمانکاران بخش آب و فاضلاب از این شرکت رقم عمده ای است و به تدریج پرداخت می شود.
وی خاطر نشان کرد: مطالبات پیمانکاران از روش های مختلفی مانند بودجه عمومی، انتشار اوراق مشارکت، فروش اموال و دارایی مازاد در شرکت آب و فاضلاب و واگذاری سهام پرداخت می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 177
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران