پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5526 تاریخ : 1391/03/30-00:00:00
,5,
3 روز برای سوخت گیری کارت هوشمند سوخت باقی مانده است

3 روز برای سوخت گیری کارت هوشمند سوخت باقی مانده است

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: ما پاسخگوی از دست رفتن سهمیه سوختی کارت سوخت آن دسته از کسانی که بنا به هر دلیلی نتوانند تراکنش را انجام دهند، نخواهیم بو

 جلیل سالاری مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، با بیان این مطلب گفت:از زمان اطلاع رسانی توسط رسانه مردم استقبال خوبی کردند تا جایی که شاهد 95 درصد تراکنش در جایگاه ها بودیم تنها یک درصد باقی مانده است و امیدواریم تا پایان خرداد ماه مراحل سوخت گیری را انجام دهند.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، تصریح کرد: از آنجا که سامانه جدید از اول تیرماه فعالیت خود را شروع می کند باید تا پایان خرداد ماه یکبار سوخت گیری  را انجام گیرد در غیر این صورت شرکت ملی پخش فراوردهای نفتی پاسخگوی کسانی که بنا به هر دلایلی نتوانند مراحل سوخت گیری را انجام دهند نخواهد بود.
سالاری از از شکستن تحریم واردات بنزین نوع 100 خبر داد و افزود: این نوع بنزین که مورد نیاز هواپیماهای آموزشی و سمپاشی است، پیش از این وارد می‌شد که اکنون تولید آن در کشور ممکن شده است.
وی همچنین با تاکید بر استفاده از سوخت‌های غیرفسیلی مانند اتانول و متانول در سبد سوخت کشور گفت: چهار درصد تولید سوخت مورد نیاز دنیا، سوخت تولید اتانول است که این صنعت سبز نیز در کشور باید ایجاد شود.
‌سالاری با اشاره به طرح پایلوت تولید بنزین اتانول‌دار با حجم پنج درصد، گفت: با اجرای این طرح ایران نیز به جرگه کشورهای استفاده‌ کننده از سوخت‌های غیرفسیلی خواهد پیوست.
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به اینکه در راستای سیاست‌های نظام باید ظرفیت ذخیره‌سازی سوخت مایع به 80 روز افزایش یابد، گفت: در حال حاضر میانگین ذخیره‌سازی کشور بین 50 تا 60 روز است.
به گفته وی در حال حاضر حجم ذخیره‌سازی کل کشور 11.5 میلیارد لیتر است که باید این عدد به 16 میلیارد لیتر تا پایان برنامه پنجم توسعه ارتقا یابد و امیدواریم تا پایان امسال 1.1 میلیارد لیتر به ظرفیت ذخیره‌سازی سوخت مایع کشور افزوده می‌شودارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 196
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران