پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5521 تاریخ : 1391/03/29-00:00:00
,1,
مجامع فصلی واحدهای مختلف بانک اقتصادنوین برگزار می‌شود

دکتر بت‌شکن:

مجامع فصلی واحدهای مختلف بانک اقتصادنوین برگزار می‌شود

مدیرعامل بانک اقتصادنوین به همراه معاون بانکداری شرکتی این بانک با حضور در دفاتر بانکداری شرکتی مرکز و شرق و شمال شرق بانک اقتصادنوین با کارکنان این دفاتر دیدار و گفت‌وگو

به گزارش بانک و صنعت به نقل از بانک اقتصادنوین، دکتر محمدهاشم بت‌شکن در دیدار با کارکنان دو دفتر بانکداری شرکتی گفت: به منظور بررسی عملکرد دفاتر بانکداری شرکتی به زودی مجامع فصلی این دفاتر برگزار خواهد شد.
وی تاکید کرد: البته برگزاری مجامع به حوزه دفاتر بانکداری شرکتی معطوف نخواهد بود و از این پس و به صورت ادواری مجامع فصلی برای تمام واحدهای بانک برگزار خواهد شد.
به گفته مدیرعامل بانک اقتصادنوین مجامع فصلی با هدف بررسی دقیق وضعیت واحدهای مختلف بانک برگزار خواهد شد.
دکتر بت‌شکن در ادامه با اشاره به نقش تعیین کننده مدیران حساب در ارایه خدمات بانکداری شرکتی به مشتریان، گفت: مدیران حساب بانکداری شرکتی باید در همه مراحل همراه مشتریان باشند.
وی اشراف کامل بر جزیی‌ترین موضوعات مربوط به مشتریان را از مهمترین وظایف مدیران حساب برشمرد و گفت: مدیران حساب باید تمام امور مربوط به مشتریان را تا به حصول نتیجه پیگیری کنند.
مسعود مهردادفر معاون بانکداری شرکتی بانک اقتصادنوین نیز در جمع همکاران دفاتر مرکز و شرق و شمال شرق بانکداری شرکتی گفت: دفاتر بانکداری شرکتی با هدف سرعت بخشی به ارایه خدمات به مشتریان تشکیل شده است.
وی گفت: مدیران حساب می‌توانند با اشرافی که بر خدمات بانک و نیاز مشتریان دارند خدمات مورد نیاز مشتریان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به ایشان ارایه کنند.
در این دیدارها فرزین موسوی رئیس دفتر بانکداری شرکتی شرق و شمال شرق و مرتضی پورمرعشی رئیس دفتر مرکز بانکداری شرکتی بانک اقتصادنوین نیز در گزارش‌های جداگانه وضعیت این دفاتر را تشریح کردند. همچنین مدیران حساب‌های این دفاتر نیز آخرین وضعیت هر کدام از شرکت‌های تحت نظر خود را گزارش کردند.
در دیدار مدیرعامل و معاون بانکداری شرکتی از دفاتر بانکداری شرکتی حسین وهابی مدیر بازاریابی و امور دفاتر بانکداری شرکتی، هما انصاری رئیس شعبه معین دفتر شرق و شمال شرق (شعبه ظفر) و فاطمه کلانتری رئیس شعبه معین دفتر مرکز بانکداری شرکتی (شعبه آرژانتین) حضور داشتند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 220
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران