پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5504 تاریخ : 1391/03/27-00:00:00
,20,
اگر چیزی از دولت دیدی محرمانه بنویس به قاضی بده ،  جار نکش!

اگر چیزی از دولت دیدی محرمانه بنویس به قاضی بده ، جار نکش!

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه «از روزی که من وارد دولت احمدی نژاد شدم 20 روز نگذشته بود که کسانی که مبارزه با فساد به مذاق آنها سازگار نیست، صدایشان درآمد»، گفت: اگر

به گزارش بانک و صنعت، محمدرضا رحیمی در مراسم افتتاح خط تولید دومین خودروی ملی ایران خودرو (رانا) اظهار داشت: باید به پای مصالح کشور بایستیم، مانند آبی که بر پای نهالی می‌ریزیم تا ادامه حیات بدهد.

وی از حضور غلامرضا شافعی در سازمان گسترش و نوسازی صنایع به عنوان یکی از سازمان‌های مادر تخصصی وزارت صنعت تشکر کرد و در عین حال گفت: دولت احمدی‌نژاد وزیر شایسته‌ای مانند غضنفری دارد.

وی با اشاره به تحریم‌ها، تحمیل جنگ 8 ساله و اقدامات ناشایست در مقابل مسئولان و مردم ایران، ادامه داد: هر وقت یکی از مقامات ایرانی قرار است به کشوری سفر کند، یک مقام آمریکایی به آن کشور سفر کرده و با مذاکره آنها را راضی کند که امتیازی به ایران داده نشود.

رحیمی با بیان اینکه دولت در بدترین وضعیت فشار قرار دارد، اظهار داشت: هر کس از راه می‌رسد به دولت فحش می‌دهد اما این تامین مصالح کشور و شایسته دولتی که در هر زمینه‌ای کارنامه موفقی دارد، نیست.

وی افزود: در این دولت،‌ ایران به مقام هفدهم اقتصاد جهان دست یافت و این در حالی است که هر کس از راه می‌رسد به دولت سیلی می‌زند. اما اقتضای مصالح کشور حمایت است.

وی تصریح کرد: دولت در میدان است و هر اتفاقی بیفتد دولت مسئول است اما به اندازه مسئولیتش به آن فحش بدهید و سیلی را به صورت دولت بنوازید.

معاون اول رئیس جمهور ادامه داد: بنا به سفارش مقام معظم رهبری و به احترام مردم چیزی گفته نمی‌شود.

وی با بیان اینکه در تحریم‌ها راز و رجز زیاد است،‌گفت: در تحریم‌ها هم راز که محرمانه و سری است، وجود دارد و هم رجزخوانی. ما در آخر سال گذشته خدمت رهبر معظم انقلاب رسیدیم و گزارشی به ایشان ارائه دادیم. ایشان فرمودند خیمه و قرارگاه و ستاد بزنید. جنگ تمام عیار است، توپ و تانک را شما نمی‌بینید.

وی با بیان اینکه بعضی چیزها را نباید گفت، اظهار داشت: یک سایت وابسته به صهیونیست ها در آستانه ارائه دومین نام  و نشان خودروی ملی، گزارش بسیار بدی را علیه ایران خودرو می‌نویسد که دشمن را شاد می‌کند. فرانسوی‌ها ممکن است خوششان بیاید که اگر قطعه ندهند نجم‌الدین و دوستانش نمی‌توانند آن را بسازند.

وی با تاکید بر اینکه باید همدیگر را تقویت کنیم که جنگ است، اظهار داشت: به خاطر تکیه بر ارزش‌ها است که در دنیا سردمدار عدالتخواهی و عدالتجویی هستیم.

وی افزود: آمریکا هیچ قدرتی را مقابل خود نمی‌بیند و کشورهای اروپایی مانند موم در کف دست آمریکا هستند.

رحیمی ادامه داد:‌ما یک کلمه گفتیم وضع مردم خوب است از رادیو، تلویزیون اسرائیل و انگلیس چنان کوبیدند که کسی جرات نکند بگوید وضع ما خوب است.

وی ادامه داد: وضع ایده‌آل نیست و شایستگی ملت ما خیلی بیشتر از این است. اینکه گاهی چیزی از دست ما برنمی‌آید و اعلام می‌کنیم نوکر مردم هستیم، کفایت می‌کند.

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به افزایش قیمت جهانی گندم گفت: سال گذشته مقداری گندم وارد کردیم، برای اولین بار از شر دزدی‌های آرد رهایی پیدا کردیم و 4 هزار میلیارد تومان به جیب دولت واریز و بابت یارانه نان به ملت برگردانده شد.

وی افزود: پدری از دولت درآوردند که باید یارانه بدهید، اما در قانون چنین چیزی پیش بینی نشده است.

رحیمی ادامه داد:‌ از روزی که من وارد دولت احمدی نژاد شدم 20 روز نگذشته بود که کسانی که مبارزه با فساد به مذاق آنها سازگار نیست، صدایشان درآمد.

وی ادامه داد: اگر چیزی از دولت دیدی، محرمانه بنویس و به قاضی بده چرا جار می‌کشی؟

وی ادامه داد: معلوم است دروغ می‌گویی. این تامین مصالح ایران نیست.

معاون اول رئیس جمهور ادامه داد: روز جمعه برای رای دادن رفته بودیم که رتیس جمهور یکی از آقایان را صدا زد و گفت نیم کیلو گوجه، خیار و کاهو بخر وبیاور.

وی تصریح کرد: منظور رئیس جمهور این بود که اسراف نشود و این رئیس جمهور ما است.

وی افزود: اولین بار در اعتراض به هم صداهای صهیونیستی در داخل عرض می‌کنم که رئیس جمهور پاداش بازنشستگی خود را پیش‌خور کرد و با استفاده از آن برای پسرش مراسم عروسی ساده‌ای با یک نوع غذا برای پسرش گرفت.

وی ادامه داد: دو پشتی خرسک و 4 قالی ماشینی برای پسرش گرفت و در حال حاضر هم یک سال است از این دولت باقی مانده است، چرا نمی‌توانید تحمل کنید.

وی تاکید کرد:برای تامین مصالح جمهوری اسلامی این است که از مصالح و خیر خودمان بگذریم.

رحیمی در ادامه با استناد به سخنان مجری مراسم، مدیر عامل ایران خودرو را ناجی صنعت خودرو معرفی کرد و گفت: نام  نیک وی باید در تاریخ ماندگار شود.

وی با بیان اینکه نجم‌الدین متولد سال 1335 است،‌گفت: وی باید بعد از 100 سال اینها را جا بگذارد و برود پس باید نامش در تاریخ بماند.

رحیمی همچنین با اشاره به وضعیت کارگران ایران خودرو گفت: کسی نباید از ایران خودرو خارج شود، اما جذب نیرو دیگر کافی است و کسی نباید به مجموعه اضافه شود.

وی نجم‌الدین را مورد خطاب قرار داد و گفت: همه شما را می‌شناسند البته پوستین‌دوز هم می‌شناسند اما ایران خودرو چیز دیگری است.

وی با تاکید بر لزوم کاهش قیمت خودرو در کشور اظهار داشت: کاهش قیمت فروش لازمه موفقیت در اقتصاد دنیا است،البته تاکنون هم نتوانسته‌ایم خوب آن را اداره کنیم.

وی افزود: برای موفقیت در بازارهای جهانی یا باید محصول با قیمت مناسب ارائه دهیم یا بهترین خودرو ارائه دهیم.

رحیمی در واکنش به درخواست مدیر عامل ایران خودرو برای حمایت دولت از این شرکت گفت: باید ببینیم خودروی مناسب و با قیمت خوب بیرون می‌دهیم و بر اساس آن مشخص می‌شود که چقدر باید حمایت کنیم.

وی از خودروسازان خواست تا با قطعه سازان کنار بیاید و مطالبات آنها را با تاخیر دو ساله پرداخت نکننئ.

وی ادامه داد: هزینه ایران خودرو بالاست و تولیدش اقتصادی نیست و به همین دلیل قیمت خودرو را بالا می‌دهند تا ضرر نکنند. در حالی که باید کیفیت افزایش یابد وگرنه از حضور در بازارها می‌مانیم ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 258
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران