پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5497 تاریخ : 1391/03/27-00:00:00
,2,
یکصد و سی و دومین شماره ماهنامه سپه منتشر شد

یکصد و سی و دومین شماره ماهنامه سپه منتشر شد

یکصد و سی و دومین شماره ماهنامه سپه ویژه خرداد 1391 با مطالب متنوع و تخصصی منتشر شد.

به گزارش بانک و صنعت، به نقل از روابط عمومی بانک سپه: سرمقاله این شماره ماهنامه بانک سپه به بحث حذف بسته سیاستی نظارتی و لزوم هوشیاری بیشتر بانک در این خصوص اختصاص یافته و در آن به تشریح شرایط موجود و لزوم هشیاری و برنامه ریزی برای مواجه با شرایط جدید پرداخته است.
بنابراین گزارش، در بخش اخبار داخلی این ماهنامه به درج اخباری با موضوعات برگزاری سمینار مدیران ارشد بانک سپه با حضور رئیس کل بانک مرکزی، کسب عنوان چهره برتر اقتصادی توسط مدیرعامل این بانک در سال 90 و... اقدام شده است.
همچنین در یکصد و سی و دومین شماره ماهنامه سپه به انتشار گزارشها و گفت وگوهای جذابی همچون گزارش از مراسم قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه با عنوان "گردونه سرنوشت"، احساس تعلق خاطر سازمانی کارکنان بانک سپه با عنوان "همکارانی که برای بانک جان می دهند"، گزارش لحظه به لحظه تولد روابط عمومی بانک سپه و... اقدام شده است.
از مهمترین مطالب منتشر شده در بخش گروه سینما و تلویزیون این بانک نیز می توان به مطالبی همچون واکاوی ویژگیهای تیزر 88 سالگی بانک سپه و نیز مولفه های مد نظر در تیزرهای جدید این بانک اشاره کرد.
در بخش مقالات این ماهنامه نیز مقالاتی با عنوان "چارچوب انتخاب شریک تجاری با استفاده از روش BSC-DEA فازی" و "بررسی موانع و مشکلات پیاده سازی بودجه ریزی عملیاتی در بانک سپه" به چشم می خورد.
بخش مونیتورینگ و بین الملل این ماهنامه نیز به مطالبی همچون "از بازاریابی سبز تا طلایی شدن موسسات" و "دویچ بانک، بانک سبز" اختصاص یافته است.
بنابراین گزارش، علاقمندان برای دریافت مطالب مذکور و دیگر مطالب جالب و خواندنی این ماهنامه می توانند فایل PDF آن را با مراجعه به سایت بانک سپه به آدرس www.banksepah.ir مراجعه نمایندارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران