پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5477 تاریخ : 1391/03/25-00:00:00
,17,
با وجود تحریم‌ها، ایران به 100 کشور جهان کالا صادر می‌کند

با وجود تحریم‌ها، ایران به 100 کشور جهان کالا صادر می‌کند

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت امور اقتصادی و دارایی از بی تاثیر بودن تحریم‌های کشورهای اروپایی علیه ایران سخن گفت و افزود: با وجود تحریم‌ها جمهوری اسلامی ایران به ب

.

ببه گزارش بانک و صنعت، احمد صادقی گلمکانی افزود:‌ ایران سال گذشته بیش از 41 میلیارد دلار صادرات داشته است و تحریم‌ها نتوانسته خللی در فعالیت‌های اقتصادی ایجاد کند.

وی با بیان این‌که تحریم‌ها تاثیری در روند رو به رشد و توسعه‌ای ایران ندارد، افزود: در سال گذشته 60 میلیارد دلار واردات نیز از 111 کشور جهان به ایران صورت گرفته است.

این مقام اقتصادی کشورمان توسعه اقتصادی را از اهداف دولت دانست و از کارکنان اقتصادی و دارایی به عنوان سربازان اقتصادی نام برد.

صادقی‌گلمکانی با اشاره به این‌که آشنایی وی با بسکابادی به سال‌های دور برمی‌گردد، گفت: تلاش‌ها و پیگیری‌های ایشان قابل تقدیر است چرا که با تمام وجود و دلسوزانه برای مردم و نظام خدمت کردند وامیدوارم در هر جایی که هستند موفق باشند.

وی افزود: مهمترین وظیفه مدیران دستگاه‌ها رشد و سرعت بخشیدن به جذب منابع و توسعه استان است ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 216
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران