پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5472 تاریخ : 1391/03/24-00:00:00
,2,
اولین دوره قرعه کشی سراسری طرح برکت یارانه پست بانک برگزار شد

اولین دوره قرعه کشی سراسری طرح برکت یارانه پست بانک برگزار شد

اولین دوره قرعه کشی سراسری طرح برکت یارانه پست بانک ایران با مشارکت دادن بیش از 3 هزار و 542 نفر از دارندگان حساب های قرض الحسنه پس انداز، جاری و سپرده های کوتاه مدت برگز

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران: کلیه حساب های مذکور با حداقل موجودی 2 میلیون ریال منتهی به پایان فروردین ماه سال جاری در این طرح مشارکت داده شده و تا سقف 2 درصد از کل حسابها به تعداد 70 نفر بعنوان برنده در چهار بخش تسهیلات ادوات کشاورزی، جعاله، فروش اقساطی و وام قرض الحسنه تعیین و معرفی شدند.
بنابراین گزارش: از مجموع برندگان تعداد 7 نفر برنده جایزه 70 میلیون ریالی تسهیلات خرید ادوات کشاورزی، 14 نفر برنده جایزه 50 میلیون ریالی تسهیلات جعاله، 14 نفر برنده جایزه 40 میلیون ریالی تسهیلات فروش اقساطی و 35 نفر دیگر نیز برنده جایزه 20 میلیون ریالی وام قرض الحسنه شدند که برای مشاهده اسامی برندگان می توانید اینجا کلیک کنید.
براساس این گزارش: قرعه کشی این طرح بصورت فصلی بوده و به دارندگان حسابهائی که در این طرح شرکت داده شده ولی برنده نشده اند، معادل یک برابر میانگین موجودی حساب در قالب عقود مبادله ای ظرف شش ماه تسهیلات در چارچوب ضوابط اعتباری بانک پرداخت می شود.
این گزارش می افزاید: براساس دستورالعمل قرعه کشی طرح برکت یارانه پست بانک ایران به هریک از حسابهای مذکور به ازای هر 500 هزار ریال در هر روز یک امتیاز تعلق گرفته که بیش از 95 درصد برندگان آنان ساکنان مناطق روستائی و محروم کشور هستند.
همچنین مهندس فراهانی قائم مقام و عضو هیات مدیره در این مراسم اظهار داشت: در شرایط فعلی پست بانک بیش از هر زمان دیگری نیاز به همدلی و همیاری کارکنان دارد و بایستی نظارت برحسن اجرای کار در تمامی امور ارتقاء یافته و بحث آموزش نیز به طور جدی دنبال شود.
وی افزود: همه کارکنان پست بانک چه بازنشسته و چه مسئول باید در طرح ها مشارکت نموده تا از نظرات آنان استفاده شود و البته طرح های پیشنهادی باید کارشناسانه، قانونی، ماندگار و پایدار باشند و منافع سپرده گذار و دستگاه ها را برآورده سازد تا خروجی آنها منجر به ارائه سرویس و خدمات ارزنده به روستاها، مناطق محروم و کم برخوردار شود و در این راستا امانت داری نیز نقش مهمی دارد.
مهندس فراهانی در پایان تصریح کرد: برای خدمت رسانی مطلوب همواره " توکل، توسل ، تدبیر و تحمل " لازم است و همه کارکنان باید عالم، عامل و عاشق باشند تا کارها به نحوه احسن پیش برود.
همچنین عادل قبادی زاده عضو هیات مدیره در ادامه این مراسم اظهار داشت: با ایجاد این طرح باید میل به پس انداز را در بخش های محروم و کم برخوردار جامعه ایجاد کرده تا با جذب منابع و تخصیص آن به این مناطق، گام مهمی در توسعه، آبادانی و عمران مناطق دور افتاده کشور برداریم
 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 177
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران