پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5463 تاریخ : 1391/03/24-00:00:00
,20,
بقایی همچنان در پست خود باقی است

بقایی همچنان در پست خود باقی است

مدیر کل روابط عمومی معاونت اجرایی ریاست جمهوری به برخی شایعات در خصوص انتصاب مهندس حمید بقایی به عنوان سفیر ایران در سازمان ملل یا یکی از کشورهای اروپایی پایان داد و آن ر

مدحسن محسنی  تصریح کرد: اخبار منتشر شده در برخی رسانه های خاص مبنی بر انتصاب معاون اجرایی رئیس جمهور به عنوان نماینده دائم ایران در سازمان ملل و پس از آن شایعه انتصاب ایشان به عنوان سفیر ایران در یکی از کشورهای اروپایی قویاً تکذیب می شود.
وی خاطر نشان کرد: متاسفانه روال نامناسبی در فضای رسانه ای کشور بوجود آمده که برخی رسانه ها به خود اجازه می دهند هر نوع دروغی را بر روی خروجی های خود قرار دهند و اذهان عمومی را مشوش کنند.
مدیر کل روابط عمومی معاونت اجرایی ریاست جمهوری افزود: آنچه که روشن و مسلم است این است که اغلب این رسانه های خاص با مشغول کردن ذهن مردم عزیز کشورمان به مسائل حاشیه ای و بیهوده، قصد تخریب دولت را دارند که قطعا در کار خود موفق نخواهند شد.
محسنی اظهار کرد: این رسانه ها روزانه چندین خبر در حوزه های مختلف بر روی خروجی خود قرار می دهند که دروغ بودن  آنها بلافاصله مشخص می شود در حالی که این رسانه ها هیچ پاسخی برای مخاطبانشان ندارند.
مدیرکل روابط عمومی معاونت اجرایی ریاست جمهوری در پایان اعلام کرد: معاونت اجرایی ریاست جمهوری از رسانه های منتشر کننده اخبار کذب علیه مهندس بقایی، شکایت کرده و با پیگیری حقوقی و قضایی دروغ پراکنی این رسانه ها را دنبال خواهد کرد.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 200
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران