پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5451 تاریخ : 1391/03/22-00:00:00
,17,
انتشار صکوک؛ ارزنده ترین راهکار تامین

انتشار صکوک؛ ارزنده ترین راهکار تامین

با ورود ابزارهای مالی جدید، گروه جدیدی از سرمایه گذاران که ریسک پذیری پایینی دارند و به دنبال سرمایه گذاری در بازارهای بدون ریسک هستند، وارد بازار سرمایه خواهند شد.

 فرهاد رمضان ، درخصوص مزیت های انتشار صکوک ( اوراق قرضه اسلامی ) و ورود ابزارهای مالی جدید به بازار سرمایه گفت: ابزارهای مالی جدید بهترین راهکار برای تامین مالی شرکتهایی است که امکان دریافت وام گران قیمت را ندارند.
فرهاد رمضان ، تامین مالی از طریق این اوراق را راهکار مناسبی دانست که به راحتی می تواند جایگزین دریافت تسهیلات از بانک ها شود.
وی انتشار این اوراق را از جهت تامین مالی ارزنده دانست و گفت: با ورود ابزارهای مالی جدید، گروه جدیدی از سرمایه گذاران نیز وارد بازار سرمایه خواهند شد که
باعث صدور کدهای جدید معاملاتی و افزایش حجم و ارزش معاملات خواهد شد.
رمضان افزود : بنگاه های اقتصادی برای انتشار این اوراق بهتر است طرح هایی را در نظر بگیرند که بازدهی بیشتری از سود تضمینی اوراق داشته باشند تا سهام داران بنگاه ها از این سود منتفع شوند.

کارشناس بازار سرمایه تاکید کرد : انتشار این اوراق باعث می شود سرمایه گذاران با سلیقه های مختلف وارد بازار سرمایه شوندارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 213
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران