پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5448 تاریخ : 1391/03/23-00:00:00
,2,
ضامن وام را زیاد نکنید!!

بهمنی اولتیماتوم؛

ضامن وام را زیاد نکنید!!

رییس کل بانک مرکزی بار دیگر هشدار داد در صورتی که بانک‌ها برای اعطای وام تا سقف 10 میلیون تومان بیش از یک ضامن بخواهند با آن‌ها برخورد می‌شود.

 پیش از این محمود بهمنی، رییس کل بانک مرکزی گفته بود: وام‌های تا سقف 10 میلیون تومان با یک ضامن قابل پرداخت است و اگر ما متوجه شویم همکارانمان در این زمینه قصور کرده، با متخلفان برخورد می‌شود. عملکرد موسسات مالی و اعتباری به دقت بررسی می‌شود و در صورت بروز تخلف و توجه نکردن به اخطارهای بانک مرکزی، مجوز فعالیت متخلفان باطل و موسسه آن‌ها بسته خواهد شد.

بهمنی در مورد نوع برخورد با متخلفان تصریح کرد: در مرتبه اول تذکر کتبی داده می‌شود، در مرتبه دوم جای آن را از آن محل تعویض می‌کنیم و در مرتبه سوم برخورد بیشتری خواهد شدارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 216
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران