پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5422 تاریخ : 1391/03/20-00:00:00
,5,
سه شنبه انفجارهای برنامه ریزی شده در مانور تهران اتفاق خواهد افتاد

مدیر عامل شرکت گاز استان تهران

سه شنبه انفجارهای برنامه ریزی شده در مانور تهران اتفاق خواهد افتاد

با توجه به اینکه شهر تهران بر روی یک گسل قرار گرفته و پیوسته در معرض وقوع زلزله قرار دارد، دستگاه های خدمات رسان باید تمهیدات لازم را پیش بینی کرده باشند.

مدیر عامل شرکت گاز استان تهران از برگزاری مانور مدیریت بحران شرکت گاز در مناطق 22 گانه شهر تهران خبر داد و گفت: مردم از مشاهده بروز این حوادث که برای اجرای مانور طراحی می

 ؛یعقوب علی حسین نیا به مناسبت برگزاری مانور مدیریت بحران شرکت گاز ضمن بیان این مطلب، افزود: این مانور روز سه شنبه در 23 خردادماه جاری برای نخستین بار به صورت تخصصی توسط شرکت ها و دستگاه های داخلی در تهران برگزار می شود.
 
وی گفت: یازده نقطه از نقاط مختلف شهر برای اجرای مانور پیش بینی شده است که از این بین در سه نقطه اجرای عملیات صورت می گیرد.
 
وی تاکید کرد: با توجه به اینکه شهر تهران بر روی یک گسل قرار گرفته و پیوسته در معرض وقوع زلزله قرار دارد، دستگاه های خدمات رسان باید تمهیدات لازم را پیش بینی کرده باشند.
 
مدیر عامل شرکت گاز استان تهران تصریح کرد: تمامی دستگاه ها در بخش گاز در اجرای مانور تخصصی که مدیریت شورای هماهنگی و مدیریت بحران وزارت کشور مجوز آنرا صادر کرده است حضور دارند.
 
حسین نیا اطمینان داشتن از آمادگی تجهیزات و نیروی انسانی در زمان بحران و اطمینان دادن به مردم شهر تهران از آمادگی عوامل اجرایی و عملیاتی این بخش را از اهداف اجرای این مانور ذکر کرد.
 
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا گاز شهروندان تهرانی به دلیل اجرای این مانور قطع می شود، گفت: برای اجرای مانور گاز به صورت مقطعی قطع می شود اما این قطعی به گونه ای است که برای مشترکان هیچ گونه مشکل و قطعی پیش نمی آید.
 
مدیر عامل شرکت گاز استان تهران گفت: در این مانور شرکت های گاز استان اصفهان، مرکزی، قم، قزوین، سمنان و مازندران حضور خواهند داشت.
 
وی همچنین از بهره برداری گازرسانی به دو شهر رودبارقصران و طالقان تا پایان سال جاری خبر داد.
 
وی با اشاره به اینکه این شرکت مسئولیت گازرسانی به 20 درصد از هموطنان را به عهده دارد، گفت: بیش از 26 هزار کیلومتر شبکه گازرسانی در استان های تهران و البرز وجود دارد.
 
مدیر عامل شرکت گاز استان تهران گفت: گاز استان البرز هنوز از استان تهران تفکیک نشده است که این منطقه با یک میلیون و 400 هزار علمک، دو هزار و 600 مشترک در 62 شهر و 520 روستا را پوشش می دهدارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 214
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران