پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5412 تاریخ : 1391/03/20-00:00:00
,16,
روزهای زندگی» ۳۰۰ میلیون تومان فروش کرد

در مدت سه هفته،

روزهای زندگی» ۳۰۰ میلیون تومان فروش کرد

فیلم سینمایی «روزهای زندگی» ساخته پرویز شیخ‌طادی در مجموع سینماهای تهران و شهرستان‌ها به فروش ۳۰۰ میلیون تومانی دست پیدا کرد.

به گزارش بانک و صنعت، فیلم سینمایی «روزهای زندگی» ساخته پرویز شیخ‌طادی با در اختیار داشتن 14 سالن در سینماهای تهران، طی 25 روز نمایش در مجموع سینماهای تهران و شهرستان‌ها به فروش300میلیون تومانی دست پیدا کرد.

به گزارش فارس، داستان این فیلم در سال 1367 و ماجرای زن و شوهری است که در جبهه جنوب و در بیمارستانی صحرایی می‌گذرد. «امیرعلی» و همسرش به دلیل سال‌ها کار در آنجا به حال و هوای جبهه وابستگی شدیدی پیدا کرده‌اند، اما اعلام خبر آتش‌بس و بعد حمله نیروهای عراقی به بیمارستان، این زوج را در آزمایشی دشوار قرار می‌دهد.

حمید فرخ‌نژاد، هنگامه قاضیانی، آرینه سوکساییان، کوروش سلیمانی و کریم اکبری‌مبارکه از بازیگران این فیلم هستند. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 204
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران