پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5409 تاریخ : 1391/03/20-00:00:00
,5,
 صادرات محصولات پتروشیمی امسال افزایش می یابد

صادرات محصولات پتروشیمی امسال افزایش می یابد

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران گفت: صادرات محصولات پتروشیمی کشور در سال جاری نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

به گزارش بانک و صنعت، بیات افزود: سال گذشته بالغ بر 18 میلیون تن محصولات پتروشیمی از کشور صادر شد که موجب ورود 14 میلیارد و 300 میلیون دلار ارز به داخل کشور شد و این رویه با افزایش چشمگیری ادامه خواهد یافت.
وی با اشاره به برنامه ها و تدابیر لازم برای افزایش صادرات محصولات پتروشیمی خاطر نشان کرد: در سال جاری برای افزایش صادرات برنامه ریزی های دقیقی صورت گرفته که افزایش صادرات چند ماه نخست سال گویای آن است و انشاالله این روند را ادامه خواهیم داد.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران ادعای برخی رسانه های غربی مبنی بر کاهش صادرات محصولات پتروشیمی ایران را به شدت تکذیب کرد و افزود: میزان صادرات چندماهه اول سال و مقاسیه آن با مدت مشابه سال قبلش نشاندهنده آن است که این یک ادعای واهی است و صحت ندارد.
بیات اظهار داشت: ایران با وجود بازارهای گسترده جهانی و تقاضای بالایی که از محصولات پتروشیمی خصوصا ایرانی وجود دارد هیچ گونه محدودیتی را در این راستا احساس نمی کنیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 210
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران