پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5371 تاریخ : 1391/03/16-00:00:00
,17,
آخرین مهلت برای دریافت کد اقتصادی

آخرین مهلت برای دریافت کد اقتصادی

معاون مالیات های مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور گفت: اشخاص حقوقی مودی تا پنجشنبه (18 خرداد) مهلت دارند برای دریافت شماره اقتصادی ثبت نام کنند.

 به گزارش بانک و صنعت، حسین وکیلی با بیان اینکه نام نویسی در این باره از دیماه پارسال آغاز شده اظهارداشت: در مرحله اول اشخاص حقوقی که در اداره ثبت شرکت ها ثبت شده اند ، می توانند با مراجعه به www.tax.gov.ir برای دریافت شماره اقتصادی نام نویسی کنند.

وی با اشاره به اینکه تاکنون 120 هزار شرکت معادل 80 درصد شرکت های فعال اقتصادی برای دریافت کد اقتصادی نام نویسی کرده اند ، تاکید کرد : در صورتی که شرکت های باقی مانده در مهلت مقرر نام نویسی نکنند بر اساس قانون مجازات می شوند.

وکیلی گفت : نام نویسی این شرکت ها و دریافت کد اقتصادی موجب می شود سازمان امور مالیاتی خدمات بهتری به آنان ارائه دهد.

وی افزود : در مرحله دوم این طرح، اشخاص حقوقی دولتی از جمله وزارت خانه ها و نهاد های قانونی از جمله سفارتخانه ها ، احزاب و انجمن های حرفه ای باید برای دریافت کد اقتصادی ثبت نام کنند.

معاون مالیات های مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور گفت : نام نویسی از این اشخاص از بیستم خرداد آغاز می شود و تا پایان شهریور ادامه خواهد داشت.

وی افزود : در مرحله سوم اشخاص حقیقی صاحب شغل موضوع بندهای الف، ب و ج ماده 95 قانون مالیات های مستقیم باید برای دریافت شماره اقتصادی با مراجعه به نشانی اینترنتی www.tax.gov.ir نام نویسی کنند.

وکیلی با بیان اینکه نام نویسی این اشخاص از اواخر خرداد آغاز می شود و تا پایان شهریور امسال ادامه دارد ، گفت : فعلا کارمندان و حقوق بگیران مشمول این طرح نمی شوند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 207
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران