پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5361 تاریخ : 1391/03/17-00:00:00
,7,
سفارش سکه  الکترونیکی  می شود

تا 2 ماه آینده صورت می گیرد؛

سفارش سکه الکترونیکی می شود

ارائه سفارش به صورت الکترونیکی به کارگزاران و سرعت انتقال اطلاعات ، مهم ترین اهداف راه اندازی معاملات آنلاین سکه در بورس کالاست.

 محمد رضا پورابراهیمی ، اظهار داشت: در این معاملات ، مشتری سفارش خود را به صورت آنلاین به کارگزار ارائه می دهد و کارگزار هم خرید و فروش را به صورت الکترونیکی انجام می دهد.

پورابراهیمی با تاکید بر اینکه سامانه معاملات بر اساس سفارش مشتری خرید و فروش است، تصریح کرد: با راه اندازی سیستم آنلاین، مشتریان به جای درخواست تلفنی یا حضوری ، درخواست خود را به صورت کتبی ارائه می کنند.

رئیس هیئت مدیره بورس کالا با تاکید بر اینکه در معاملات آنلاین حضور فیزیکی سرمایه گذاران حذف می شود، خاطرنشان کرد: در این شرایط با مجوز کارگزار، مشتری می تواند درخواست خود را به صورت آنلاین به سیستم وارد کند .
پورابراهیمی با اشاره به اینکه هدف اصلی راه اندازی این سیستم دسترسی به معاملات آتی از تمام نقاط کشور است، گفت: با این اقدام تعداد متقاضیانی که برای انجام معاملات آتی سکه به بورس کالا می آیند، افزایش می یابد.
وی در باره اعتبار ارائه شده به مشتریان در این معاملات گفت : اعتباری که کارگزار به مشتری   می دهد ، به کارگزار بستگی دارد ، حتی این امکان فراهم شده است که نرم افزار در معاملات اول، سقفی را برای معاملات تعیین کند.

پورابراهیمی به سرمایه گذارانی که می خواهند به معاملات آتی سکه وارد شوند ، توصیه کرد با تحلیل و تخصص لازم وارد این بازار شوند.
عضو شورای عالی بورس ادامه داد: با انجام معاملات آتی به صورت آنلاین پیش بینی می شود، معاملات در این بخش افزایش یابد و اتفاقی که در معاملات اوراق مشارکت با راه اندازی معاملات آنلاین روی داد ، در این بخش تکرار شود.

وی با تاکید بر اینکه تا دو ماه آینده بورس کالا به استقبال معاملات آنلاین سکه می رود گفت: سایر رینگ های حاضر در تالار نقره ای نیز تا پایان سال، شاهد راه اندازی معاملات آنلاین خواهند بودارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 214
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران